Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Medyczne Studium Zawodowe dla Dorosłych

ul. Traugutta 2, 58-400 Kamienna Góra
tel. (75) 713-99-51 tel. 732-604-500
(Zespół Szkół Zawodowych i Ogółnokształcących)
www:   http://www.medyk.szkola.pl
e-mail:   kamienna@medyk.szkola.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 17730 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SZKOLENIA W MEDYCZNYM STUDIUM ZAWODOWYM

- pierwsza pomoc przedmedyczna
- kurs dla kandydatów na wychowawców
  wypoczynku

- kurs kierowników wycieczek szkolnych
- kelner-barman
- wizażystka - stylistka
- opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
- manikiurzystka
- artystyczne układanie roślin
 

PRYWATNE MEDYCZNE STUDIUM ZAWODOWE • Jesteśmy policealną szkołą medyczną kształcącą dorosłych i młodzież.
 • Nasze szkoły wpisane są do rejestrów: Ministerstwa Zdrowia, Kuratoriów Oświaty, Starostw Powiatowych
 • Nasi słuchacze nie muszą mieć matury!
 • Dysponujemy własnymi specjalistycznymi pracowniami i laboratorium.
 • Wydajemy zaświadczenia do KRUS, ZUS, MOPS oraz legitymacje szkolne.
 • Organizujemy i opłacamy praktyki w zagranicznych placówkach medycznych.
 • Niskie czesne i wolne od opłat wakacje.
 • Pomagamy w zdobyciu pracy w kraju i za granicą.
 • Stypendia naukowe i socjalne.

Od czasu jak rozpoczął się dynamiczny rozwój kształcenia medycznego, podyktowany zapotrzebowaniem na profesjonalne kadry w zakresie nowo powstających specjalności medycznych i placówkach służby zdrowia województwa dolnośląskiego uruchomione zostało Prywatne Medyczne Studium Zawodowe w Kamiennej Górze o uprawnieniach szkoły medycznej.


Absolwenci po zdaniu egzaminu państwowego otrzymują dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe i certyfikat w języku angielskim (Europass) honorowany przez pracodawców w krajach Unii Europejskiej.

Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym upoważnionym przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną do przeprowadzania państwowych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

To doskonały wybór dla osób, które chciałyby związać swoją przyszłość zawodową z niesieniem pomocy innym. Na absolwentów czeka wiele atrakcyjnych miejsc pracy w Polsce jak również w krajach Unii Europejskiej.

Prywatne Medyczne Studium Zawodowe jest dobrze zorganizowaną szkołą kształcącą na wysokim poziomie, dzięki dużemu zaangażowaniu oddanej wykwalifikowanej kadry pedagogicznej oraz pracowniach wyposażonych we własny nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne konieczne do profesjonalnego przygotowania naszych słuchaczy do pracy w zawodach medycznych.

Posiadamy certyfikat ośrodka egzaminacyjnego dla zawodów medycznych, dzięki czemu egzamin potwierdzający zdobycie kwalifikacji zawodowych odbywa się w naszej szkole.


Zdobycie nowego zawodu, daje możliwość zatrudnienia w wielu instytucjach realizujących zadania z zakresu polityki społecznej: w lecznictwie otwartym i zamkniętym, w domach pomocy społecznej, w domach dziennego pobytu, w ośrodkach pomocy społecznej.

Posiadamy pracownie i laboratorium wyposażone we własny, specjalistyczny sprzęt medyczny. Oferujemy specjalistyczne szkolenia z zakresu prawa pracy, prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie szkoleń BHP, oceny ryzyka zawodowego, bezpieczeństwa pożarowego oraz szkoleń i kursów pierwszej pomocy przedmedycznej. Posiadamy wymagane uprawnienia, wieloletnie doświadczenie i kompetencje.

Na terenie Szkoły dostępny jest bezprzewodowy Internet oraz kawiarnia. Zapewniamy bezpośredni dostęp do basenu, gdzie prowadzimy naukę pływania i nurkowania.

Nasza kadra dydaktyczna to specjaliści w dziedzinach medycznych, doktorzy nauk medycznych, lekarze, pielęgniarki posiadający bogate doświadczenie zawodowe oraz świetne przygotowanie pedagogiczne.

Zapraszamy na nasze szkolenia

Szkolenie pierwsza pomoc przedmedyczna przeznaczone jest dla osób posiadających wykształcenie średnie (matura nie jest wymagana). Celem szkolenia jest nabycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz przygotowanie uczestników do samodzielnego udzielania pierwszej pomocy w najbardziej typowych sytuacjach z życia codziennego.

Kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców wypoczynku przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia, posiadają co najmniej wykształcenie średnie. Celem kursu jest uzyskanie wiedzy oraz kompetencji do pracy w charakterze wychowawcy w placówkach wypoczynku dzieci i młodzieży.

Kurs kierownik wycieczek szkolnych przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Celem kursu jest zapoznanie słuchaczy z procedurami i przepisami prawnymi regulującymi organizację wycieczek szkolnych.

Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym
 • uzyskanie uprawnień do pracy w żłobku lub klubie dziecięcym
 • uzyskanie uprawnień do otwarcia własnej placówki opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi do lat 3 (Dz.U. z 2011 r. Nr 45, poz.235)
 • nabycie kompetencji opiekuna

Program szkolenia oparty jest na Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 r. w sprawie zakresu programów szkoleń dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym, wolontariusza oraz dziennego opiekuna (Dz.U. z 2011 r. nr 69, poz.368).


99,9 % zdawalności egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie