Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Mobile

ul. Niepodległości 31, 59-300 Lubin
tel. 603-154-112
www:   http://www.mobilelubin.pl
e-mail:   mobile@mobilelubin.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4019 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW MOBILE

- kursy prawa jazdy kategorii A, A2
- kursy prawa jazdy kategorii B
- kursy prawa jazdy kategorii A+B
- kursy prawa jazdy kategorii C
- kursy prawa jazdy kategorii C+E
- jazdy doszkalające

Głównym założeniem szkoły jest maksymalnie wykorzystać czas poświęcony na jazdy szkoleniowe. Ograniczenie jazdy na placu manewrowym do minimum oraz skupienie się na jeździe w mieście, na terenie Legnicy. Dysponujemy placami manewrowymi na terenie Lubina oraz Legnicy.

Dysponujemy doświadczoną i profesjonalną kadra szkoleniową zapewniającą Państwu najwyższy poziom szkolenia. Pozwalając na przyjemną i bezstresową naukę, skupiając się na przygotowaniu do egzaminów państwowych.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w Szkole Podstawowej Nr 3 w Polkowicach ul. K.B. Kominka sala "A" (dla kursantów z Polkowic oraz z miejscowości powiatu polkowickiego).

Zajęcia dla kursantów z Lubina i powiatu lubińskiego odbywają się w II LO w Lubinie, ul. Niepodległości 31 sala "6". Na nasze zajęcia zapraszamy chętnych z poza rejonu polkowicko-lubińskiego.

Wykłady teoretyczne prowadzone są w przejrzysty i interesujący sposób, przy użyciu środków dydaktycznych takich jak plansze, makiety, projektory, tablice, filmy instruktażowe, symulatory, goście specjalni i inne.

Szkolenia są prowadzone w sposób multimedialny, a każdy z kursantów otrzymuje materiały szkoleniowe. Ponadto dni i godziny kursów dopasowywane są do poszczególnych grup. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia teoretycznego w sposób indywidualny.

W zajęciach uczestniczą min: Grupa RAT MED z Wrocławskiego Pogotowia Ratunkowego, oraz policjant Wydziału Ruchu Drogowego.
Dzięki naszym gościom specjalnym najważniejsza część wiedzy teoretycznej oraz umiejętności nabyte na kursach długo pozostaną w Waszej pamięci. A są to informacje niezwykle istotne, ułatwiające zrozumienie zasad ruchu drogowego oraz umiejętność niesienia pomocy ratującej zdrowie lub życie osobom poszkodowanym w wypadkach.

Jeździmy z kursantami z terenów gmin ościennych (Polkowice, Lubin, Legnica oraz Głogów).

W naszej ofercie znajduje się również coś dla kierowców, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na troleje, oraz możliwość sprawdzenia i poprawienia swojej techniki kierowania pojazdem w sytuacjach nie codziennych.

Lubin - teren placu giełdy samochodowej.
Polkowice - teren boiska przy Szkole Podstawowej Nr 3.

Naszym kursantom oferujemy naukę jazdy w samochodach typu TOYOTA YARIS II (takich samych jak w Legnickim WORD'zie) Wszystkie nasze samochody są wyposażone w klimatyzację co przekłada się na większy komfort jazdy.


Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie