Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Firma Szkoleniowo - Doradcza Anna Płotkowiak

ul. Dąbrowskiego 146/3, 60-588 Poznań
tel. 693-008-159
www:   http://www.anna-plotkowiak.pl
Firma Szkoleniowo-Doradcza na Facebooku
e-mail:   biuro@anna-plotkowiak.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6388 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Doradztwo, szkolenia, HR, kurs, kadry, płace, dokumentacja, prawo pracy

- specjalista ds. kadr
- specjalista ds. płac
- czas pracy pracownika pełnosprawnego
  i niepełnosprawnego po zmianach

- urlopy pracownicze
- dokumentacja pracownicza
- umowy o pracę i umowy cywilnoprawne
- koordynator ds. zatrudniania osób
  niepełnosprawnych


Szkolenia dla studentów, absolwentów i uczniów

- "Pierwsza praca"
- "Zero ograniczeń"

Firma Szkoleniowo - Doradcza Anna Płotkowiak powstała z myślą o osobach, które próbują odnaleźć się w tak szerokiej branży jaką jest Human Resources.

"Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem dopóki nie odniesie sukcesu"

Mark Twain


W łatwy i przyjemny sposób pomagam zagłębić się w gąszczu przepisów i zagadnień związanych z zasobami ludzkimi. Współpracując z innymi szkoleniowcami z dziedziny HR i specjalistami w zakresie opieki nad osobami starszymi i dziećmi, staram się wyjść naprzeciw oczekiwaniom stawianym na rynku pracy. Dlatego w swojej ofercie mamy również kurs dla opiekunek do dzieci i osób starszych.

Elastyczne dopasowanie materiału pozwala słuchaczowi w stopniu maksymalnym poznać wybrany materiał szkoleniowy. Oferujemy szkolenia:

Szkolenia indywidualne
Przeznaczone są dla osób, które chciałyby we własnym zakresie skorzystać z oferowanych tematów szkoleń. Nie wymagam zaświadczeń od pracodawcy, ani żadnej zgody.

Szkolenia grupowe
Oferta skierowana do pracodawców, którzy chcieliby zainwestować w rozwój swojego personelu. Tworzony od podstaw materiał, w oparciu o specyfikę danej firmy.

Indywidualne doradztwo
Indywidualne konsultacje pozwalają w pełni skoncentrować się na Twoich oczekiwaniach. Przychodzisz z wybranym problemem i wspólnie próbujemy go rozwiązać.


Oferta szkoleniowa

W przypadku każdego oferowane przez nas szkolenia istnieje możliwość skorzystania z indywidualnego doradztwa* z proponowanego zakresu tematycznego. Uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe oraz certyfikat ukończenia szkolenia.
*Z wyłączeniem kursu dla opiekunek do dzieci i osób starszych.
Specjalista ds. kadr

Szkolenie skierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się ewidencjonowaniem i sporządzaniem dokumentacji pracowniczej, a także osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę o wybrany materiał tematyczny.
Specjalista ds. płac

Szkolenie skierowane jest do osób związanych zawodowo z naliczaniem wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę i umowy cywilnoprawne, a także reprezentujących swojego pracodawcę przed takimi organami jak US i ZUS.


Urlopy pracownicze

Zapraszamy na szkolenie, z dziedziny HR, dotyczące ustalania wymiaru urlopu wypoczynkowego oraz urlopów dodatkowych.

Czas pracy pracownika pełnosprawnego i niepełnosprawnego po zmianach

Zapraszamy na szkolenie związane z rozliczaniem czasu pracy osób pełnosprawnych i niepełnosprawnych w oparciu o kodeks pracy i ustawę o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Szkolenie skierowane jest do osób związanych zawodowo z rozliczaniem czasu pracy pracowników, tworzeniem harmonogramów, nadzorowaniem czasu pracy, a także dla osób chcących poszerzyć swoje kwalifikacje o wybrany materiał szkoleniowy.
Dokumentacja pracownicza

Oferujemy również szkolenie dotyczące przechowywania i tworzenia dokumentacji pracowniczej. Szkolenie skierowane jest do osób związanych zawodowo z rozliczaniem czasu pracy pracowników, tworzeniem harmonogramów, nadzorowaniem czasu pracy, a także dla osób chcących poszerzyć swoje kwalifikacje o wybrany materiał szkoleniowy.
Umowy o pracę i umowy cywilnoprawne.

Szkolenie z zakresu zawierania umów cywilnoprawnych oraz tych w oparciu o kodeks pracy. Szkolenie skierowane jest do osób, które zajmują się bezpośrednio tworzeniem umów dla pracowników i ich rozwiązywaniem, pracowników działu kadr oraz osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o wybrany materiał szkoleniowy.
Koordynator ds. zatrudniania osób niepełnosprawnych

Szkolenie skierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się zatrudnianiem pracowników niepełnosprawnych, ewidencjonowaniem i sporządzaniem dokumentacji pracowniczej od momentu przyjęcia pracownika do czasu zwolnienia, a także osób, które chciałyby poszerzyć swoją wiedzę o wybrany materiał tematyczny i osób niepełnosprawnych, które chciałyby poznać swoje prawa i obowiązki na rynku pracy. Uczestnicy szkolenia otrzymują materiały szkoleniowe.

Szkolenia dla studentów, absolwentów i uczniów

Pierwsza praca

Ciekawe warsztaty w formie wykładów i dyskusji na temat tego jak zachować się w pierwszym miejscu pracy. Podpowiemy Tobie co wypada, a co nie. Przekonamy o słuszności podpisania zakresu obowiązków do umowy, wyjaśnimy po co są niezbędne specjalistyczne badania i szkolenia BHP. Powiemy jak rozstać się w przyjaznych okolicznościach z obecnym pracodawcą i w jaki sposób możesz dochodzić swoich praw. Zabłyśnij przed pracodawcą znajomością prawa pracy i – na pewno to doceni, a to już dobry krok do objęcia fajnej posadki w jakimś ładnie przeszklonym biurowcu.
Zero ograniczeń

Zapraszamy również osoby niepełnosprawne, które mają stwierdzoną całkowitą niezdolność do pracy i/lub otrzymują rentę socjalną. Udowodnimy Tobie, że możesz pracować. Zobaczysz, że ZUS wcale nie jest taki straszny i nie zabierze Tobie Twojego świadczenia. Dowiesz się od nas jakie przysługują Tobie uprawnienia w związku z Twoim schorzeniem oraz podpowiemy jak i gdzie skutecznie szukać pracy.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie