Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 5

im. Żółnierzy Wojska Polskiego

ul. Szkolna 10, 97-400 Bełchatów
tel./fax (44) 733-04-60
www:   http://www.sp5belchatow.yoyo.pl
e-mail:   sp5belchatow@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3465 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ŻÓŁNIERZY WOJSKA POLSKIEGO

- zdrowa i przyjazna atmosfera
- bezpieczeństwo
- wykwalifikowana kadra
- biblioteka
- świetlica szkolna


O szkole

Rodziców, którzy marzą o rozwoju zainteresowań i zdolności Ich Dzieci w zdrowej i przyjaznej atmosferze, zapraszamy do nas!

Szkoła w Bełchatowie - Grocholicach jest placówką bezpieczną, nie ma u nas przemocy. Naszym dzieciom obcy jest problem uzależnień. Znamy się wzajemnie i ufamy sobie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, a nasze Dzieci są dobrze przygotowane do nauki w gimnazjum.


W 1994 roku naszej szkole nadano imię Żołnierzy Wojska Polskiego. W tym czasie powstał również hymn szkolny. Przejawem otwarcia się szkoły na zewnątrz było utworzenie strony internetowej. W nowych realiach szkoła sprawnie realizuje program edukacyjno – wychowawczy na miarę XXI wieku.

Staramy się również stwarzać warunki, aby zagospodarować Dzieciom pożytecznie czas wolny. Jeżeli potrzebują odpoczynku i zabawy na wygodnej kanapie, mogą udać się do szkolnej świetlicy. Gdy nurtują je ważne dziecięce pytania, informacji bez trudu zasięgną w bibliotece. Uczniowie mogą brać udział w szkolnych konkursach organizowanych przez bibliotekę oraz w międzyszkolnych konkursach czytelniczych.

Program wychowawczy

W trosce o solidne przygotowanie naszych Uczniów do dalszego życia i edukacji, kierujemy się przemyślanym planem wychowawczym. Naszymi głównymi celami są: wspieranie rozwoju indywidualnego i społecznego uczniów poprzez kształtowanie prospołecznych postaw, uwrażliwienie na bezpieczeństwo własne i kolegów, kształtowanie postawy obywatelskiej, postawy tradycji i kultury własnego narodu, a także postawy poszanowania dla innych kultur i tradycji. Chcemy zapobiegać wszelkiej dyskryminacji.

Ponieważ jedną z najważniejszych spraw jest dla nas bezpieczeństwo naszych Uczniów, realizujemy Szkolny Program Profilaktyki pod hasłem : „Bezpieczne dzieciństwo – bezpieczna młodość”. Roczny plan działań programu do Państwa wglądu znajduje się na naszej stronie internetowej.

Osiągnięcia

Jesteśmy dumni z sukcesów naszych Uczniów, które przynoszą chlubę nam i Rodzicom podczas konkursów szkolnych, międzyszkolnych, a nawet wojewódzkich. Staramy się zapewnić im wszelkie konieczne wsparcie, dając możliwość rozwijania zainteresowań na zajęciach dodatkowych.

Nasze aktywności

Młodzi aktywiści mają możliwość spełniania się na rożnych polach. Oprócz zajęć pozalekcyjnych, młodzi dziennikarze mogą spróbować swoich sił w redakcji szkolnej gazetki "Nudy z budy", a na przedsiębiorczych działaczy czeka Samorząd uczniowski.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie