Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 4

im.Mikołaja Kopernika

ul. Narutowicza 22, 99-300 Kutno
tel. (24) 253-39-67
www:   http://www.czworka.kutno.pl
e-mail:   sp4kutno@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5211 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KUTNIE

- przyjazna Dzieciom i Rodzicom
- wykwalifikowana kadra
- programy i projekty
- udział w akcjach pomocy
- zerówka


O szkole

Rodziców i Dzieci zapraszamy do Szkoły Podstawowej Nr 4 im.Mikołaja Kopernika w Kutnie. Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego Ucznia, stosownie do Jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy starań, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała Uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności.

Nasi nauczyciele to wykwalifikowana kadra, zapewniająca wysoki poziom zajęć dydaktycznych. Oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych. Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego. Zapewniamy wszelkie niezbędne warunki prawidłowego rozwoju psychofizycznego i rekreacji.

Dla Rodziców

Jesteśmy szkołą otwartą i chętną do rozmowy z Państwem zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba. W naszej szkole Uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową. W trosce o pożyteczne i ciekawe zagospodarowanie Ich czasu wolnego, udostępniamy bibliotekę i świetlicę szkolną. Uczniowie z zacięciem dziennikarskim mogą wykazać się w redakcji gazetki szkolnej "Koperniczek", a młodzi aktywiści spróbować swoich sił w Samorządzie szkolnym.

Absolwent naszej szkoły posiada szereg wzorcowych cech, ponieważ uczymy go postaw obywatelskich i prospołecznych. Kończąc naszą szkołę, każdy Uczeń jest tolerancyjny, rozumiejąc odmienność jako coś normalnego i pożądanego. Doskonale funkcjonuje w swoim otoczeniu, jest aktywny i chętnie uprawia sport, jest rozważny i zna zagrożenia występujące w jego środowisku, jest ciekawy świata i sam chętnie gromadzi wiadomości. W razie potrzeby potrafi być również krytyczny, selekcjonować i porządkować zdobyte informacje, a w każdym działaniu jest odpowiedzialny za siebie i innych.

Programy i projekty

W naszej placówce realizujemy szereg różnych programów i projektów dodatkowych. Wśród nich znajdują się między innymi: "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy", program edukacyjny „Klub Bezpiecznego Puchatka”, "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Nasi Wychowankowie przynoszą chlubę szkole i dumę Rodzicom, startując w wielu konkursach przedmiotowych i odnosząc liczne sukcesy.

W naszej szkole stanowimy społeczność wrażliwą i otwartą na ludzkie cierpienie i potrzeby. Dlatego wraz z naszymi Uczniami angażujemy się w akcje pomocy, takie jak "Pajacyk", "Polskie sztuczne serce", "Podaruj dom" oraz wsparcie dla chorych dzieci.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie