Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 6

im. Marii Skłodowskiej - Curie

ul. Łąkoszyńska 9, 99-300 Kutno
tel./fax (24) 253-39-11
www:   http://www.sp6kutno.neostrada.pl
e-mail:   spnr_6@gazeta.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6177 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ- CURIE

- Szkoła z Klasą
- wykwalifikowana kadra
- zajęcia dodatkowe, wycieczki
- świetlica i nowoczesny blok żywieniowy
- sport i zdrowa dieta


O szkole

Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie to placówka z długą historią, a więc wieloletnim doświadczeniem w pracy z Dziećmi. Powstała w 1740 roku jako szkoła parafialna i przez długi czas mieściła się w tzw. szpitalu dla starców przy kościele w Łąkoszynie.

W trosce o komfort nauki Dzieci, w szkole sukcesywnie przeprowadzane są remonty i usprawnienia. Znajduje się u nas ekologiczna kotłownia, doskonale wyposażone pracownia komputerowa z dostępem do Internetu i biblioteka.

W budynku dawnego przedszkola zorganizowano świetlicę oraz nowoczesny blok żywieniowy, a także wybudowano nowoczesną halę sportową. W 2003 roku szkoła otrzymała certyfikat ogólnopolskiej akcji „Szkoła z klasą”.

Dla Dzieci i Rodziców

Specjalnie dla naszych Uczniów przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć lekcyjnych i dodatkowych. Zachęcamy Dzieci do udziału zarówno w kołach naukowych, jak i różnego rodzaju zajęciach wyrównawczych.

Proponujemy też m.in. zajęcia logopedyczne, zajęcia wspierające wszechstronny rozwój, członkostwo w chórze szkolnym, grupie teatralno - wokalno - turystycznej "Boże Promyki" czy SKS.

Wiele interesujących inicjatyw podejmowanych jest w ramach opieki świetlicowej. Świetlica organizuje konkursy plastyczne, miłe spotkania okolicznościowe, program zdrowotny. Nasza stołówka proponuje szeroki wybór potraw w ramach atrakcyjnego i zdrowego menu, obejmującego śniadania, podwieczorki i obiady.

Aktywni nie tylko na zajęciach!

W naszej placówce wiele wysiłku poświęcamy sportowemu rozwojowi Dzieci. Organizujemy m.in. Ligę Orlikową, Czwartki Lekkoatletyczne czy Święto sportu.

Chętnie uczestniczymy wraz z naszymi Podopiecznymi w różnych rajdach rowerowych, piknikach czy wycieczkach krajoznawczych, ponieważ cenimy zdrowy wypoczynek na świeżym powietrzu.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych Wychowanków. Licznym sukcesom naszych Uczniów w konkursach i olimpiadach towarzyszy integracja ze środowiskiem lokalnym, której przykładem były Łąkoszyniady, imprezy sportowe o charakterze rodzinno-rekreacyjnym. Tradycją stały się obchody jubileuszowych rocznic nadania szkole imienia Patronki Marii Skłodowskiej-Curie.

Obecnie dzięki funduszom unijnym realizowane są w szkole dwa projekty: „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” – realizowany w klasach pierwszych oraz „Po pierwsze edukacja” – w klasach I-VI.

Zarówno sukcesy uczniów w nauce i sporcie, jak i poprawa bazy infrastrukturalnej plasują naszą szkołę w gronie placówek nowoczesnych o wysokich standardach edukacyjnych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie