Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa w Strzegocinie

im. Kornela Makuszyńskiego

Strzegocin 4, 99-300 Kutno
tel. (24) 356-03-00
www:   http://www.spstrzegocin.edu.pl
e-mail:   spstrzegocin@o2.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3112 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W STRZEGOCINIE

- przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra
- ciekawe i atrakcyjne zajęcia
- ustronna lokalizacja
- projekty i programy unijne
- wiele aktywności dodatkowych

O szkole

"Stracony jest każdy dzień bez uśmiechu."

Kornel Makuszyński

Jeśli chcecie, aby Wasze dziecko było szczęśliwe i czuło się w szkole dobrze i bezpiecznie - przyjdźcie do nas! Nasza szkoła jest przyjazna, a zajęcia ciekawe i atrakcyjne. Budynek szkoły położony jest w cichym, oddalonym od drogi miejscu. Można do nas dojechać autobusem szkolnym lub MZK nr 15.

Szkoła Podstawowa w Strzegocinie posiada wieloletnią tradycję. Z nielicznie zachowanych dokumentów oraz relacji najstarszych mieszkańców wsi wynika, że już pod koniec XIX wieku istniała tu 4-klasowa szkoła jednoizbowa z mieszkaniem dla nauczyciela. Mieściła się przy głównej drodze.

Działalność szkoły

W szkole przeprowadzone zostały remonty i usprawnienia, mające na celu podniesienie komfortu nauki dzieci. W naszej placówce znajduje się kotłownia ekologiczna, oraz dobrze wyposażona pracownia komputerowa z dostępem do Internetu. Naszym uczniom oddano też do użytku kompleks sportowy w ramach programu " Moje Boisko - Orlik 2012".

W naszej szkole działają organy przedstawicielskie: Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski. Nasi wychowankowie chętnie uczestniczą we wszelkich inicjatywach. Biorą udział w konkursach i zawodach różnego szczebla, w których odnoszą sukcesy, przynosząc dumę szkole i rodzicom. Sukcesom uczniów w konkursach towarzyszy integracja ze środowiskiem lokalnym, której przykładem są: pikniki rodzinne, bale karnawałowe, spotkania okazjonalne i jubileuszowe obchody rocznic nadania szkole imienia. Tradycją naszej szkoły są także coroczne zjazdy absolwentów i nauczycieli naszej szkoły.

Programy i projekty

Systematycznie korzystamy z funduszy unijnych, przystępując do projektów edukacyjnych proponowanych dla placówek wiejskich. Realizowaliśmy projekt pod nazwą "Nowy Impuls". Dzięki temu wzbogaciliśmy wyposażenie szkoły w sprzęt sportowy wysokiej klasy, a kilkudziesięciu naszych uczniów, systematycznie korzystając z zajęć na basenie, nauczyło się pływać i uzyskało karty pływackie.

Dzięki unijnym funduszom trzy kolejne roczniki uczniów klas pierwszych naszej szkoły uczestniczą też w projekcie: "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Realizujemy projekt edukacyjny pod nazwą " Nowy Impuls". Jego główny cel to realizacja programów rozwojowych umożliwiających dzieciom z terenów wiejskich wyrównywanie szans edukacyjnych. Program "Szklanka mleka" realizowany jest w naszej placówce w ramach działania "Mleko dla Szkół".

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie