Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

im. M. Konopnickiej w Stoku

Stok 40, 26-341 Mniszków
tel. (44) 756-15-11
www:   http://www.spstok.szkolnastrona.pl
e-mail:   spstok@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2380 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W STOKU

- punkt przedszkolny
- język angielski
- język niemiecki
- bogata oferta dydaktyczna
- wykwalifikowana kadra
- przyjazna atmosfera
- programy i projekty

O szkole

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich Rodziców i Dzieci, którym zależy na znakomitych warunkach nauki i rozwoju młodego człowieka!

W budynku znajdują się komfortowe sale lekcyjne, w tym sala dla zerówki. W naszej szkole są też biblioteka, stołówka, kuchnia, szatnia, pokój nauczycielski, sekretariat, gabinet dyrektora. Szkoła posiada boisko do piłki nożnej i siatkówki. We wrześniu 2008 roku wykonano remont pomieszczenia, które przeznaczono na punkt przedszkolny. Pomieszczenia szkolne odnawiane są na bieżąco.

Działalność szkoły

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Stoku posiada kronikę założoną w lipcu 1966r., rozpoczynającą się wpisem Aktu Erekcyjnego Szkoły Podstawowej w Stoku, w kronice tej rejestrowane są ważniejsze wydarzenia z życia szkoły, aż po dzień dzisiejszy.

W naszej szkole jest prowadzone dożywianie, korzysta z niego około 100 uczniów w tym bezpłatnie . Od klasy I uczniowie uczą się języka angielskiego, a w klasach III, IV,V,VI dodatkowo języka niemieckiego. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami organizują wiele imprez dla rodziców i środowiska lokalnego, są to: Dzień Babci i Dziadka, Choinka Noworoczna, Dzień Matki, Dzień Patrona i inne.

Szkoła dba o wyniki nauczania swoich uczniów, nauczyciele stale dokształcają się i podnoszą swoje kwalifikacje, organizują liczne wewnątrzszkolne konkursy dla uczniów. Uczniowie nasi biorą udział w wielu konkursach i zawodach na szczeblu gminy i powiatu, m.in. Konkurs Wiedzy Przeciwpożarowej, Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, zawody sportowe w tenisie stołowym, biegach przełajowych i innych.

Odnosimy również sukcesy w innych dyscyplinach na szczeblu powiatu i gminy dowodem na to są liczne dyplomy, jakie szkoła posiada. Szkoła zwraca baczną uwagę na sprawy wychowawcze, poprzez wiele działań wychowawczych prowadzonych przez nauczycieli, uczniowie są wdrażani do odpowiednich zachowań.

Programy i projekty

Szkoła posiada program rozwoju szkoły, w którym zawarte są główne kierunki organizacji i działalności placówki. Wszystkie roczne plany szkolne są zgodne z założeniami zawartymi w programie rozwoju szkoły. Szkoła działa zgodnie z założoną misją: „Szkoła to nasz wspólny dom....źle zbudowany dom można rozebrać i zbudować od nowa, ale źle wychowanego człowieka nie da się wychować drugi raz”.

W szkole był realizowany program ekologiczny pt. „Uczmy się od przyrody”, na realizację którego szkoła otrzymała dofinansowanie z WFOŚiGW w Łodzi.

Przez ostatnie lata w szkole był realizowany projekt edukacyjny finansowany z EFS „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. W ramach tego projektu szkoła otrzymała środki dydaktyczne. Szkoła przystąpiła również do projektu „Radosna Szkoła”, w ramach którego zakupiono pomoce.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie