Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95-200 Pabianice
tel. (42) 215-07-25
www:   http://www.sp3pabianice.pl
e-mail:   sp3pabianice@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4174 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PABIANICACH

- Szkoła Bez Przemocy
- Szkoła z prawami dziecka
- Lepsza Szkoła
- przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra
- bogata oferta dydaktyczna
- pasjonujące wycieczki

Cele szkoły

W naszej szkole wszelkie działania odbywają się w przyjaznej atmosferze. Nasza szkoła umożliwia zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania świadectwa szkoły. Kształtuje środowisko wychowawcze sprzyjające realizowaniu celów i zasad określonych w Ustawie.

Sprawuje opiekę nad uczniami odpowiednio do ich potrzeb oraz możliwości szkoły. Umożliwia też uczniom korzystanie z pomocy psychologicznej i pedagogicznej przez działalność profilaktyki wychowawczej, pracy korekcyjno-wyrównawczej z uwzględnieniem wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, indywidualnej opieki psychologiczno-pedagogicznej oraz organizowanie doraźnej pomocy materialnej

Działanie szkoły

Budynek naszej szkoły jest komfortowy i wyposażony na miarę XXI wieku. Posiadamy wiele odpowiednio przystosowanych klas dydaktycznych, szerokie, widne korytarze, salę video, dobrze wyposażone pracownie, salę gimnastyczną i boiska, stołówkę, bibliotekę, sanitariaty. Szkoła zbudowana została ze specjalnej tzw. żerańskiej cegły, zapewniającej odpowiednią temperaturę wewnątrz.

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych. Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego.

W naszej szkole uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową. W trosce o pożyteczne i ciekawe zagospodarowanie ich czasu wolnego, udostępniamy bibliotekę. W naszej szkole działa świetlica szkolna i świetlica terapeutyczna. Uczniowie z zacięciem dziennikarskim mogą wykazać się w redakcji gazetki szkolnej "Z ostatniej ławki" , a młodzi aktywiści spróbować swoich sił w Samorządzie Uczniowskim.

Inne aktywności

Jesteśmy placówką nowoczesną i aktywną, dlatego prowadzimy szereg działań wykraczających poza działalność dydaktyczną. Przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach działa Koło Honorowych Dawców Krwi PCK. Realizujemy też różnego rodzaju projekty i programy, takie jak "Nie tylko podręcznik i tablica...", "Szkoła bez przemocy" "Twoje prawa" czy "Lepsza Szkoła. Matematyka". Nasze dzieci odbywają pasjonujące wycieczki, takie jak do jedynego w swoim rodzaju, największego tropikalnego parku rozrywki w Europie – „Tropical Islands”, znajdującego się niedaleko Berlina.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie