Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa w Stróży

Stróża 41, 98-332 Rząśnia
tel. (44) 631-73-17
www:   http://www.szkolastroza.szkolnastrona.pl
e-mail:   szkolastroza@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2456 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W STRÓŻY

- przyjazna Dzieciom i Rodzicom
- wykwalifikowana kadra
- bogata oferta dydaktyczna
- oddział przedszkolny
- klasy łączone
- lokalizacja w zabytkowym pałacu

O szkole

Szkoła Podstawowa w Stróży istnieje od bardzo dawna, niektóre źródła podają, że powstała w tym samym czasie co parafia, czyli w końcu XVII wieku. Udokumentowana działalność szkoły sięga dwudziestolecia międzywojennego, wówczas jej nazwa brzmiała: Publiczna Szkoła Powszechna w Stróży. Na początku lat sześćdziesiątych XX wieku przeniesiono szkołę do budynku, w którym znajduje się do dziś. Był to pałac należący do rodziny szlacheckiej, jest on wpisany do rejestru zabytków.

Obecnie Szkoła Podstawowa w Stróży jest szkołą sześcioklasową. W placówce znajduje się oddział przedszkolny, do którego uczęszczają pięcio- i sześciolatki oraz klasy I – VI, ale z powodu małej liczby uczniów kl. II-III i IV-V są klasami łączonymi.

Działalność szkoły

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych. Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego.

W naszej szkole uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową.Dostęp do literatury oraz pożyteczne i ciekawe zagospodarowanie czasu wolnego zapewnia biblioteka i świetlica szkolna.

Aktywności dodatkowe

Jesteśmy placówką aktywną, dlatego aby urozmaicić uczniom edukację, organizujemy różnego rodzaju okazjonalne wydarzenia, wycieczki i obchody. Uroczyście obchodzimy Dzień Ziemi i różne rocznice, organizujemy Tydzień Zdrowia i spotkania z pisarzami oraz wiele innych atrakcji umila nam czas spędzany w naszej szkole.

Nasi wychowankowie chętnie uczestniczą we wszelkich inicjatywach. Biorą udział w konkursach i zawodach różnego szczebla, w których odnoszą sukcesy, przynosząc dumę szkole i rodzicom. Dzieci angażują się w różnego rodzaju akcje pomocy i wolontariatu. Nasza placówka realizuje też programy i projekty, między innymi programy prozdrowotne. Organizując różne wydarzenia, wycieczki i festyny, stwarzamy naszym Uczniom możliwość poznawania regionu i kraju.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie