Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum w Daszynie

Daszyna 26a, 99-107 Daszyna
tel./fax (24) 389-13-25
www:   http://www.gimnazjumdaszyna.pl/
e-mail:   gimnazjum-daszyna@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3381 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM W DASZYNIE

- zdrowa i przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra
- bogata oferta dydaktyczna
- zrozumienie młodego człowieka
- zajęcia dodatkowe
- wycieczki i festyny

O szkole

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wprowadzamy naszych uczniów w kolejny etap poznawania wiedzy naukowej. Nasze grono pedagogiczne to osoby wykwalifikowane, pełne zapału i chęci do najlepszego wykształcenia uczniów. W naszej szkole nauczyciele uczą dzieci samodzielności i pomagają w podejmowaniu decyzji dotyczącej kierunku dalszej edukacji.

Działalność szkoły

W naszej szkole szanujemy prawa dziecka i prawa ucznia, ucząc równocześnie szacunku wobec praw innych ludzi. Absolwent naszej szkoły posiada szereg wzorcowych cech, ponieważ uczymy go postaw obywatelskich i prospołecznych. Kończąc naszą szkołę, każdy Uczeń jest tolerancyjny, rozumiejąc odmienność jako coś normalnego i pożądanego, doskonale funkcjonuje w swoim otoczeniu.

Uczymy dzieci aktywności, aby chętnie uprawiały sport, były rozważne i znały zagrożenia występujące w swoim środowisku. Nasz absolwent jest ciekawy świata i sam chętnie gromadzi wiadomości, jest prawy i rozróżnia złe i dobre uczynki, jest otwarty i wykorzystuje możliwości, jakie stwarza mu dom i szkoła. w razie potrzeby potrafi być również krytyczny, selekcjonować i porządkować zdobyte informacje, a w każdym działaniu jest odpowiedzialny za siebie i innych.

Aktywności dodatkowe

W naszej szkole staramy się w sposób ciekawy i interesujący organizować czas wolny uczniom. Organizując różne wycieczki, rajdy i festyny, stwarzamy naszym uczniom możliwość poznawania regionu i kraju. Przykładem może być Festyn "Razem po zdrowie", podczas którego szkoła i rodziny uczniów integrowali się wspólnie, biorąc udział w wielu miłych atrakcjach. W trosce o urozmaicenie edukacji uczniów, organizujemy też różnego rodzaju okazjonalne wydarzenia i obchody, w czym chętnie pomagają nam nasi wychowankowie.

Nasi wychowankowie chętnie uczestniczą we wszelkich inicjatywach. Biorą udział w konkursach i zawodach różnego szczebla, w których odnoszą sukcesy, przynoszące dumę szkole i rodzicom. Dzieci angażują się w różnego rodzaju akcje pomocy i wolontariatu. Nasza placówka realizuje też różne programy i projekty.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie