Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum w Galewicach

im. Jana Pawła II

ul. Marii Konopnickiej 22, 98-405 Galewice
tel./fax (62) 783-82-93
www:   http://www.gimgalew.pl
e-mail:   gimgalew@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5269 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GIMNAZJUM W GALEWICACH

- "Szkoła bez przemocy"
- klasa sportowa
- biblioteka szkolna
- centrum multimedialne
- zajęcia pozalekcyjne
- projekty unijne

Misja szkoły

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Galewicach to placówka dydaktyczno-wychowawcza dbająca o wszechstronny rozwój ucznia zgodnie z jego możliwościami i osobistym potencjałem w relacji z rodzicami i środowiskiem.

Realizacja powyższego założenia możliwa jest dzięki:
  • zapewnieniu przez szkołę profesjonalnej obsługi edukacyjnej, przygotowującej ucznia do dalszych etapów kształcenia i osiągania sukcesów
  • działalności wychowawczej zmieniającej w ukształtowaniu przyszłego obywatela świata szanującego tradycję narodową i regionalną
  • trosce o zdrowy styl życia wychowanków
  • nieustannemu ulepszaniu warunków nauki i pracy zgodnie z duchem rozwoju społecznego i postępu technicznego
  • budowaniu sprawnego systemu współpracy pomiędzy szkołą a podmiotami z nią związanymi


W codziennym trudzie nauki i pracy uczniom i gronu pedagogicznemu naszego gimnazjum przyświecają słowa patrona papieża – Polaka Jana Pawła II:

„Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali”


Biblioteka

Biblioteka szkolna wzbogacona o moduł multimedialny w naszym gimnazjum powstała z inicjatywy dyrektora szkoły, który pozyskał sprzęt komputerowy oraz urządzenie wielofunkcyjne w ramach projektu „Internetowe Centra Informacji Multimedialnej”. Przedsięwzięcie jest finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Biblioteka szkolna przekształcona w dobrze zorganizowane i odpowiednio wykorzystywane szkolne centrum informacji daje uczniom szansę zdobywania wiedzy i umiejętności umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie we współczesnym świecie informacji.

Uczeń musi umieć wyszukiwać, selekcjonować, oceniać oraz przetwarzać informacje – od tego w dużym stopniu zależy jego powodzenie w dorosłym życiu. Nauczyciele naszego gimnazjum dbając o to, aby ich uczniowie konkurowali z rówieśnikami w Europie i na świecie, przygotowują młodzież do życia w świecie informacji.

Fascynujący świat nauki i biznesu

Uczniowie naszego gimnazjum zostali wybrani do udziału w projekcie pod nazwą „Fascynacje zaklęte w nauce i biznesie – ogólnopolski program rozwoju kompetencji kluczowych w zakresie nauk matematyczno - przyrodniczych i przedsiębiorczości dla uczniów gimnazjów”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach projektu nasi uczniowie uczestniczą w zajęciach pozalekcyjnych z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych i przedsiębiorczości. Zajęcia prowadzone są w sposób praktyczny, a uczniowie mają dostęp do pomocy naukowych, w tym podręczników, zestawów do przeprowadzania doświadczeń chemicznych i fizycznych oraz narzędzi informatycznych. Na dobry początek uczniowie i nauczyciel prowadzący zajęcia otrzymali m.in. plecaki, segregatory, pendrive, które przydadzą się podczas zajęć tych w szkole jak i w plenerze.

Poza zajęciami w szkole realizatorzy projektu przewidzieli różnego rodzaju dodatkowe przedsięwzięcia dla uczniów. Na przykład po zakończeniu pierwszego roku nauki, podczas wakacji letnich zorganizowane zostaną obozy naukowe. Po zakończeniu drugiego roku odbędzie się wycieczka naukowa do interesujących miejsc związanych z tematyką projektu, podczas, której będzie można poznać ciekawe muzea, zabytki kultury i sztuki, ośrodki naukowe przeprowadzające ważne dla rozwoju nauki eksperymenty.

Uczniowie będą mieli okazję wykazać się swoją dodatkową wiedzą podczas konkursów organizowanych na zakończenie każdego roku szkolnego.

Zapraszamy serdecznie!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie