Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Glinniku

Glinnik 48a, 97-217 Lubochnia
tel. (44) 712-31-58
www:   http://www.spglinnik.lubochnia.pl/
e-mail:   glinnik@neostrada.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5728 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GLINNIKU

- szkoła przyjazna Dzieciom i Rodzicom
- wykwalifikowana kadra
- doświadczenie wielu pokoleń
- zajęcia pozalekcyjne
- koła naukowe


O szkole

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich Rodziców i Dzieci, którym zależy na znakomitych warunkach nauki i rozwoju młodego człowieka!

Historia szkoły w Glinniku sięga lat osiemdziesiątych XIX wieku. Szkoła zlokalizowana była w Nowym Glinniku. Mieściła się w drewnianym budynku krytym strzechą, w którym jedną izbę zajmował nauczyciel, druga zaś przeznaczona była na salę lekcyjną. Szkoła była trzydziałowa. Uczył jeden nauczyciel na dwie zmiany. W szkole tej dzieci uczyły się języka polskiego, języka rosyjskiego, matematyki i geografii.

W naszych działaniach edukacyjnych i wychowawczych opieramy się więc na doświadczeniach wielu pokoleń naszych znakomitych poprzedników. Nasza wykwalifikowana kadra to zgrany zespół, którego cała uwaga koncentruje się na jak najlepszym wprowadzaniu Dzieci w świat nauki i życia społecznego. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci znakomicie przygotować do dalszej edukacji. Jesteśmy otwarci i gotowi do rozmów z Rodzicami zawsze, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Dla Rodziców

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego Ucznia, stosownie do Jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała Uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Oprócz standardowych zajęć, oferujemy różnorodne inne formy pracy z Dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych.
Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego. Zapewniamy wszelkie niezbędne warunki prawidłowego rozwoju psychofizycznego i rekreacji. W naszej szkole Uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową.

W trosce o pożyteczne i ciekawe zagospodarowanie Ich czasu wolnego, udostępniamy bibliotekę i świetlicę szkolną. Tam miły personel również zawsze pozostaje otwarty na potrzeby dzieci, organizując rożne konkursy, wydarzenia, realizując programy. Uczniowie z zacięciem dziennikarskim mogą wykazać się w redakcji gazetki szkolnej, a młodzi aktywiści spróbować swoich sił w Samorządzie Uczniowskim.

Wydarzenia

W Szkole Podstawowej w Glinniku zawsze wiele się dzieje! Konkursy, akcje charytatywne, sprzątanie świata, akcje bezpieczne wakacje z udziałem policjantów, dni i imprezy okolicznościowe czy wycieczki to tylko niektóre z tych aktywności.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie