Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 24

ul. Ciesielska 14a, 91-308 Łódź
tel./fax (42) 654-32-60
www:   http://www.sp24lodz.edupage.orge-mail:   sp24@toya.net.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4948 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 24

- Bezpieczna szkoła
- Szkoła bez przemocy
- Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją
- przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra
- różnorodne zajęcia dodatkowe
- wysoki poziom zajęć
- opieka pedagoga szkolnego


O szkole

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych. Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego.

W naszej szkole uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową. W trosce o pożyteczne i ciekawe zagospodarowanie ich czasu wolnego, udostępniamy bibliotekę i świetlicę szkolną. Uczniowie z zacięciem dziennikarskim mogą wykazać się w redakcji gazetki szkolnej , a młodzi aktywiści spróbować swoich sił w Samorządzie Uczniowskim.

Oferta edukacyjna

Profilaktyka jest ochroną człowieka przed zagrożeniami i reagowaniem na nie. Obejmuje eliminację lub redukcję czynników ryzyka oraz wzmacnianie czynników chroniących. W szkole realizujemy profilaktykę pierwszorzędową, polegającą na promowaniu zdrowego stylu życia i zapobieganiu zagrożeniom, w szczególności na rozwijaniu umiejętności radzenia sobie z wymogami życia. Nasz szkolny program profilaktyki to ogół działań chroniących młodzież przed zakłóceniami w rozwoju i interwencyjnych w sytuacji pojawiających się zagrożeń.

Uczniowie naszej placówki obowiązkowo uczestniczą w zajęciach języka angielskiego i komputerowych - od pierwszej klasy. Świetlica szkolna działa zarówno w godzinach lekcyjnych, jak i później popołudniu. Oferujemy wyżywienie w postaci obiadów dwudaniowych (catering). Szkoła uczestniczy w akcji bezpłatne "Mleko dla szkół".

Szkoła proponuje uczniom w tym roku szkolnym różnorodne zajęcia dodatkowe w ramach kół zainteresowań. Zarówno młodsi, jak i starsi uczniowie znajdą dla siebie interesujące ich zajęcia pozalekcyjne. Wszystkich chętnych zapraszamy! Nasza placówka realizuje programy:
  • "Ratujemy i uczymy ratować" w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
  • "Zadbaj o swoje płuca" - Program Profilaktyki Gruźlicy,
  • "Astma - wolność oddechu".

Certyfikaty, akcje

Jesteśmy dumni z certyfikatów, które przyznano naszej szkole. Wśród nich znajdują się: Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją" - przyznawany przez Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji, "Szkoła promująca zdrowie", "Certyfikat potwierdzający innowacyjne działania Szkolnego Klubu Europejskiego "Eurożaczek".

Działanie naszej szkoły wspierane jest przez rożne instytucję zewnętrzne, współpracujące z nami. Naszymi partnerami są Specjalistyczna Poradnia Wspierania Rodziny i Terapii w realizacji programów edukacyjno profilaktycznych, Ośrodek Działań Ekologicznych "ŹRÓDŁA", Organizacja odzysku - Reba S.A.

Jako placówka aktywna, uczestniczymy w akcjach: "Bezpieczna szkoła" - akcja pod patronatem Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, "Szkoła bez przemocy", zbiórki surowców wtórnych, "Sprzątanie świata" - pod patronatem Urzędu Miasta Łodzi, "Astma - wolność oddechu", "Mleko dla szkół" oraz "Góra grosza".

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie