Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 23

im. Marii Bohuszewiczównej

ul. Gdańska 16, 90-707 Łódź
tel./fax (42) 633-60-09
www:   http://www.sp23lodz.wikom.pl
e-mail:   dyrekcja-sp23@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7571 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. MARII BOHUSZEWICZÓWNY


O szkole

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich Rodziców i Dzieci, którym zależy na znakomitych warunkach nauki i rozwoju młodego człowieka! Życie naszej szkoły rozpoczęło się 20 października 1957 roku. Szkoła powstała dzięki decyzji władzy oświatowej w Łodzi.

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała Uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych. Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego.

W naszej szkole uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową. W trosce o pożyteczne i ciekawe zagospodarowanie ich czasu wolnego, udostępniamy bibliotekę i świetlicę szkolną. Uczniowie z zacięciem dziennikarskim mogą wykazać się w redakcji gazetki szkolnej, a młodzi aktywiści spróbować swoich sił w Samorządzie Uczniowskim.

Prężnie działa nasza szkolna biblioteka. Można wypożyczać lektury, beletrystykę, książki popularno-naukowe, literaturę pedagogiczną, na miejscu korzystać z encyklopedii i słowników. W bibliotece znajduje się także centrum multimedialne, składające się ze stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu.

Cele szkoły

Cele i zadania naszej szkoły to umożliwienie uczniom zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do uzyskania świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz sprawowanie opieki nad uczniami odpowiednio do ich potrzeb oraz możliwości szkoły. Szkoła realizuje swoje cele poprzez:
  • opracowanie własnego Programu Wychowawczego Szkoły,
  • opracowanie własnego Szkolnego Programu Profilaktyki,
  • zapewnienie rodzicom stałego kontaktu z nauczycielami, umożliwiając kontrolę postępów dziecka i eliminując zagrożenia niepowodzeniami szkolnymi. W tym celu organizuje:
  • zebrania i konsultacje,
  • pedagogizację rodziców.


Programy i projekty

Jesteśmy szkołą aktywną i nowoczesną, która włącza się w realizację wielu projektów zewnętrznych oraz sama przygotowuje różnorodne programy i projekty pracy z dziećmi. Uczestniczymy między innymi w takich projektach jak Comenius, Projekt Równe Szanse, Projekt - Szkolna Akademia, projekt Innowacji i Odpowiedzialności czy Program "Owoce w Szkole".

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie