Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 30

im. Witolda Pileckiego

ul. Rysownicza 1/3, 91-855 Łódź
tel./fax (42) 655-34-95
www:   http://www.sp30.szkoly.lodz.pl
e-mail:   sekretariatsp30@tlen.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3919 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 IM. WITOLDA PILECKIEGO W ŁODZI

- przyjazna Dzieciom i Rodzicom
- szkoła z tradycjami
- wykwalifikowana kadra
- przyjazna atmosfera
- projekty i programy
- różnorodne zajęcia dodatkowe

Motto naszej szkoły to:
„Przyjaźnie wymagając, wydobyć z dziecka to, co najlepsze”.

O naszej szkole

Zapraszamy do naszej przyjaznej placówki Rodziców i Dzieci. Kształcimy i wychowujemy uczniów w poczuciu odpowiedzialności, miłości do Ojczyzny oraz poszanowania dla polskiego dziedzictwa kulturowego, przy jednoczesnym otwarciu się na wartości kultur Europy i świata.

Zapewniamy każdemu dziecku warunki niezbędne do jego rozwoju, przygotowujemy go do wypełniania obowiązków rodzinnych i obywatelskich w oparciu o zasady solidarności, demokracji, tolerancji, sprawiedliwości i wolności. Nasza szkoła zapewnia uczniom wysoki poziom nauczania, oferuje kształcenie urozmaiconymi, aktywizującymi metodami edukacyjnymi. Jest otwarta na potrzeby uczniów, dba o ich wszechstronny rozwój, umożliwiając korzystanie z bogatej oferty pozalekcyjnych kół zainteresowań.

Codziennie szkoła daje wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Panuje w niej bardzo przyjazna atmosfera, dzięki której każde dziecko czuje się docenione i zauważone. Nasz absolwent to człowiek wykształcony, kulturalny, wrażliwy i odpowiedzialny za siebie i innych. Istniejemy dla dzieci, rodziców i społeczności lokalnej, włączając ich aktywnie w życie szkoły.

Projekty i programy

Jako placówka nowoczesna i aktywna, która poszerza i urozmaica ofertę dydaktyczną, realizujemy różnego rodzaju programy i projekty. Bierzemy udział w projekcie "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". W jego ramach Dzieci pracują w ośrodkach zainteresowań. Korzystają z pomocy dydaktycznych w postaci gier dydaktycznych, materiałów manipulacyjnych, konstrukcyjnych, sprzętu do zajęć ruchowych, teatrzyku z pacynkami, instrumentów muzycznych. Każde zajęcia kończy prezentacja pracy grupy.

Realizujemy również "7 ścieżek do szkolnego sukcesu". To projekt, którego celem jest wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z klas I-II szkół podstawowych z danego rejonu, napotykających problemy edukacyjne w opanowaniu podstawowych umiejętności szkolnych (czytanie, pisanie liczenie) poprzez organizację zajęć terapeutyczno-rozwojowych.

Inne realizowane przez nas programy to "Od grosika do złotówki", "Europejski Dzień Języków", "Nasze zwierzęta", "Radosna szkoła".

Aktywności dodatkowe

W naszej szkole dzieje się bardzo wiele i nie ma miejsca na nudę. Nasi uczniowie kształcą swoje umiejętności podczas ciekawych lekcji, ale również spotkań, imprez, uroczystości i wycieczek szkolnych. Pomagamy im wkraczać w fascynujący świat wiedzy poprzez zabawę i naukę, co sprawia, że bardzo lubią swoją szkołę.

W naszej szkole działają organizacje uczniowskie takie jak: Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło PCK, Szkolne Koło LOP, Związek Harcerstwa Polskiego oraz Towarzystwo Przyjaciół Łodzi. Nasi uczniowie chętnie uczestniczą w konkursach i zawodach różnego szczebla. Osiągają liczne sukcesy, przynosząc chlubę szkole i rodzicom.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie