Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków Obcych "WONDERLAND"

ul. Sienkiewicza 137/139, 90-302 Łódź
tel. (42) 637-77-62
ul. Zgierska 69, Łódź tel. (42) 640-68-02
www:   http://www.wonderland.com.pl
e-mail:   biuro@wonderland.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7015 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY NAUKI JĘZYKA:

- angielskiego
- niemieckiego
- hiszpańskiego
- francuskiego
- włoskiego

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych

O Nas

Szkoła językowa "Wonderland" to miejsce, w którym każdy może zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności językowe w przyjaznej atmosferze. Organizujemy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w niewielkich grupach - od 6 do 10, maksymalnie 12 osób. W grupach przedszkolnych i dla dzieci ze szkoły podstawowej różnica wieku uczniów wynosi maksymalnie 1 rok.

Wszyscy słuchacze czują się u nas swobodnie oraz mogą łatwo i systematycznie podnosić swoje umiejętności. Uczymy również języka hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i niemieckiego.

W procesie nauczania stosujemy różnorodne metody dostosowane do wieku i możliwości słuchaczy. Uważamy, że tylko wykorzystanie najlepszych elementów wielu metod nauczania może zakończyć się pełnym sukcesem, zwłaszcza w pracy z dziećmi.

O efektywności naszych metod najlepiej świadczy gotowość naszych słuchaczy do przystępowania do egzaminu First Certificate już w wieku 12-14 lat. Nasze dzieci nie mają również problemów z porozumiewaniem się w języku angielskim w czasie naszych zagranicznych obozów językowych.

65% naszych słuchaczy uczy się w naszej szkole przez 8 lat i dłużej. Ci, którzy zaczęli naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej, zdają z nami międzynarodowy egzamin First Certificate in English, a potem Certificate in Advanced English. Od kilku lat mamy również kursy na Proficiency, a w grupach przewagę stanowią nasi uczniowie z ponad 10-letnim stażem.


Szczycimy się posiadaniem certyfikatu przyznanego nam przez British Council za bardzo dobre przygotowanie naszych uczniów do egzaminów FCE, CAE i CPE.

W Centrum Języków Obcych "Wonderland":
  • uczą się dzieci i młodzież w wieku od 4-18 lat
  • od kilku lat uczymy również dorosłych, są to m.in. rodzice naszych uczniów, motywowani do nauki przez swoje pociechy
  • grupy liczą do 10-12 osób
  • lektorzy mają specjalne predyspozycje do pracy z dziećmi i prowadzą swoich uczniów od przedszkola do certyfikatów językowych
  • zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45, 60 lub 90 minut

Obozy językowe:
Od początku istnienia “Wonderlandu” nasi uczniowie mogą wyjeżdżać na zimowe i letnie obozy językowe w Polsce i za granicą. Szczególnie polecamy letnie obozy w Anglii i Szkocji.

Nasi nauczyciele i uczniowie, zarówno młodsi, jak i starsi, tworzą niezwykły klimat tego miejsca. Dlatego to, co wyróżnia naszą firmę spośród innych szkół językowych w Łodzi, to połączenie profesjonalnej nauki z rodzinną atmosferą, która sprzyja nauce i pozwala spędzić w przyjemny i pożyteczny sposób czas w miłym gronie. Nasi lektorzy podczas zajęć stosują najnowsze metody dydaktyczne oraz wykorzystują wiele ciekawych materiałów naukowych, by jak najlepiej zmotywować swoich uczniów do efektywnej nauki.

Wszyscy nasi lektorzy ukończyli filologię angielską, bądź są absolwentami Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego. Praca z dziećmi i młodzieżą jest ich życiową pasją i mają świetny kontakt z naszymi słuchaczami.


Osiągnęliśmy już wiele sukcesów:
  • nasi uczniowie wielokrotnie zdobywali laury na olimpiadach i konkursach języka angielskiego, organizowanych przez kuratorium
  • na organizowanych przez Stowarzyszenie Szkół Językowych Festiwalach Teatrzyków Dziecięcych, kilkakrotnie zdobywaliśmy główne nagrody w różnych kategoriach wiekowych
  • już ponad 400 naszych słuchaczy zdobyło certyfikaty językowe, a wielu z nich należało do grupy najmłodszych zdających

Nasze kursy prowadzimy w oparciu o najnowsze podręczniki wydawnictw Oxford University Press, Longman i Express Publishing, wykorzystując towarzyszące im płyty CD, DVD i oprogramowania do tablic interaktywnych. Oprócz tego posiadamy ponad 120 różnych pomocy dydaktycznych. Są to gry językowe, rekwizyty i kostiumy, umożliwiające uczenie sytuacyjne i bardzo uatrakcyjniające zajęcia.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Serdecznie zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie