Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa w Osieku

Osiek 112, 98-405 Galewice
tel. (62) 784-34-95
www:   http://www.szkolaosiek.ovh.org
e-mail:   sekretariatosiek@vp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4967 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W OSIEKU

- wieloletnie doświadczenie
- tradycja i nowoczesność
- wykwalifikowana kadra
- przyjazna atmosfera
- zajęcia dodatkowe
- projekty i programy

O szkole

Szkoła Podstawowa w Osieku powstała w 1863 roku. Dlatego w wychowaniu i edukacji dzieci, opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszych poprzedników.

Mamy swoje tradycje i kultywujemy je. Budynek naszej szkoły jest przestronny, wygodny i przyjemny, mamy plac zabaw dla rekreacji dzieci. Nasze sale lekcyjne są jasne i kolorowe. Posiadamy stołówkę, w której zawsze podaje się smaczne i zdrowe posiłki.

W naszej szkole uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową. W trosce o pożyteczne i ciekawe zagospodarowanie ich czasu wolnego, udostępniamy bibliotekę.

Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i działania pozalekcyjne. Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i dobre słowo. W trosce o urozmaicenie edukacji uczniów, organizujemy różnego rodzaju okazjonalne wydarzenia, wycieczki i obchody.

Wydarzenia w szkole

W zależności od okazji, szczególne dla nas dni obchodzimy na wesoło lub uroczyście, hucznie lub skromnie. W naszej szkole świetnie bawimy się podczas Halloween czy Dnia Dziecka, pomagamy Ziemi podczas Sprzątania Świata, dzielimy się miłymi emocjami i życzeniami podczas Walentynek i szkolnej Choinki. Organizujemy Zielone Szkoły, różne wycieczki krajoznawcze i edukacyjne. Nasi uczniowie chętnie uczestniczą w różnego szczebla konkursach i zawodach, a odnosząc sukcesy, przynoszą dumę szkole i rodzicom.

Nasi nauczyciele są osobami kreatywnymi, posiadającymi twórcze pomysły w zakresie wychowania i edukacji dzieci i nie tylko. Dlatego możemy się poszczycić ich publikacjami. W nich przedstawiają różnego rodzaju prezentacje, zawierające propozycje projektów i programów dla dzieci o różnej tematyce, jak również treści tematyczne w zależności od zainteresowań danego nauczyciela.

Projekty

W naszej szkole realizowaliśmy i realizujemy równe projekty i programy. Realizowaliśmy między innymi projekt "Małe wsie, wielkie marzenia", współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji narodowej w ramach programu wyrównywania szans edukacyjnych. Dzięki projektowi dzieci z naszej szkoły wyjechały na kilka bezpłatnych wycieczek (m. in. Opole, Łódź, Wieluń), wzięły udział w festynie archeologicznym, były w teatrze, na wystawach i na rewii. Miały ciekawe zajęcia pozalekcyjne: historyczno – przyrodnicze, sportowe, muzyczne, językowe, kronikarskie, informatyczne, artystyczne.

"Gry i zabawy ruchowe oraz nauka pływania" to zrealizowany przez nas projekt finansowany przez Urząd Gminy w Galewicach i Ministerstwo Sportu, skierowany do dzieci w wieku 7 do 13 lat. W ramach w/w projektu uczniowie naszej szkoły wyjeżdżali bezpłatnie na basen do Wielunia i do Oleśnicy, uczestniczyli w popołudniowych zajęciach sportowych. Projekt zakończył się w grudniu 2006 r.

Realizowaliśmy też "Stare legendy na nowo przetworzone" – projekt w ramach Programu Rzeczpospolita Internetowa jako jeden z dwóch w woj. łódzkim. Celem projektu było poznanie historii, zabytków, legend najbliższej okolicy, wzmacnianie poczucia tożsamości lokalnej wśród miejscowej młodzieży, rozwijanie pasji młodych ludzi i przeciwdziałanie patologii (alkoholizm, narkomania)oraz upowszechnienie internetu jako źródła informacji i środka komunikacji wśród osób dorosłych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie