Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Władysława Jagiełły w Strykowie

ul. Warszawska 39, 95-010 Stryków
tel./fax (42) 719-80-05
www:   http://www.spnr1.pl
e-mail:   sp1strykow@tlen.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7005 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 IM. WŁ. JAGIEŁŁY W STRYKOWIE

- Szkoła Bez Przemocy
- szkoła z tradycjami
- przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra
- bogata oferta dydaktyczna
- programy i projekty edukacyjne

O szkole

Szkoła Podstawowa nr 1 w Strykowie nosi imię Władysława Jagiełły. Przyjęcie patrona miało miejsce w 1994 roku, gdy Stryków obchodził 600-lecie nadania praw miejskich. Rocznica ta nierozerwalnie wiąże się z osobą króla Wł. Jagiełły, który to właśnie w 1394 roku owe prawa nadał osadzie Stryków .

Budynek, w którym mieści się Szkoła Podstawowa Nr1 im. Wł. Jagiełły, zaczęto odbudowywać tuż po wojnie - wiosną 1945 roku. Zajęcia odbywają się na trzech kondygnacjach, w jasnych i komfortowych salach lekcyjnych. Nasza szkoła jest przestronna i wygodna.

Działalność placówki

Otrzymaliśmy certyfikat Szkoły Bez Przemocy. Atutem naszej szkoły są małoliczne klasy oraz niewielki przedział wiekowy uczniów (5-13 lat), gdyż w myśl obecnej reformy podstawówka nasza nie jest połączona z gimnazjum. Tworzy to pewien niepowtarzalny klimat oraz zapewnia dzieciom większe bezpieczeństwo.

Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy i spokojnemu rozwojowi zdolności i umiejętności. Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych. Nasi Podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego oraz szkolnego logopedy. W naszej szkole uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową. W trosce o pożyteczne i ciekawe zagospodarowanie ich czasu wolnego, udostępniamy bibliotekę.

Aktywności dodatkowe

Jesteśmy placówką aktywną i nowoczesną, dlatego staramy się motywować naszych uczniów do rożnego rodzaju aktywności dodatkowych. Urozmaicając edukację naszych podopiecznych, organizujemy różnego rodzaju okazjonalne wydarzenia, wycieczki i obchody. Jeździmy na Zielone Szkoły nad polskie morze, uroczyście obchodzimy Święto Niepodległości, kolorowo przebiega u nas jesienią Dzień Dyni. Kibicujemy prawdziwym sportowcom, za co jesteśmy doceniani. Prężnie działają nasi harcerze.

Nasi wychowankowie chętnie uczestniczą we wszelkich inicjatywach. Biorą udział w konkursach i zawodach różnego szczebla, w których odnoszą sukcesy, przynoszące dumę szkole i rodzicom. Dzieci angażują się w różnego rodzaju akcje pomocy i wolontariatu. Nasza placówka realizuje też programy i projekty, między innymi "Zachowaj trzeźwy umysł" czy "Junior Media... i tworzysz gazetę!"

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie