Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulejowie

im. Jana Pawła II

ul. Konecka 45, 97-330 Sulejów
tel./fax (44) 616-25-32
www:   http://www.sp1sulejow.republika.pl
e-mail:   sp1sulejow@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7801 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 IM. JANA PAWŁA II W SULEJOWIE

- przyjazna Dzieciom i Rodzicom
- szkoła z tradycjami
- wykwalifikowana kadra
- bogata oferta dydaktyczna
- zajęcia dodatkowe
- współpraca międzynarodowa

O szkole

Zapraszamy do naszej szkoły wszystkich Rodziców i Dzieci, którym zależy na znakomitych warunkach nauki i rozwoju młodego człowieka!

Nasza placówka gwarantuje Państwu kompleksową opiekę i edukację każdego ucznia, stosownie do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Dokładamy wysiłków, aby przyjazna atmosfera w naszej szkole sprzyjała współpracy, pozwalała uczniom czuć się bezpiecznie, rozwijać zdolności i umiejętności.

Wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom zajęć dydaktycznych, oferujemy różnorodne formy pracy z dziećmi i szeroki zakres działań pozalekcyjnych. Nasi podopieczni zawsze mogą liczyć na fachową pomoc pedagoga szkolnego. W naszej szkole uczniowie mają do dyspozycji dobrze wyposażoną salę gimnastyczną oraz pracownię komputerową. Uczniowie z zacięciem dziennikarskim mogą wykazać się w redakcji gazetki szkolnej "Szkolne Wieści", a młodzi aktywiści spróbować swoich sił w Samorządzie Uczniowskim.

Działalność szkoły

Kształcąc i wychowując w naszej szkole, wiele uwagi poświęcamy polskiej tradycji. W naszej szkole szanujemy prawa dziecka i prawa ucznia, ucząc równocześnie szacunku wobec praw innych ludzi. Uczymy dzieci postaw obywatelskich i prospołecznych. Kończąc naszą szkołę, każdy uczeń jest tolerancyjny, rozumiejąc odmienność jako coś normalnego i pożądanego. Doskonale funkcjonuje w swoim otoczeniu, jest aktywny i chętnie uprawia sport, jest prawy i rozróżnia złe i dobre uczynki, a w każdym działaniu jest odpowiedzialny za siebie i innych.

W naszej szkole działamy nowocześnie. Przy bibliotece zostało zainstalowane Multimedialne Centrum Informacji. Priorytetem funkcjonowania MCI jest wykształcenie w uczniach nawyku sprawnego poruszania się w świecie multimediów oraz skomputeryzowanie i usprawnienie pracy biblioteki. Do zadań Centrum należy także udzielanie informacji i pomocy uczniom poszukującym odpowiednich materiałów oraz pomoc nauczycielom w organizowaniu indywidualnej i zespołowej pracy z uczniem.

O szkole

W trosce o urozmaicenie edukacji uczniów, organizujemy różnego rodzaju okazjonalne wydarzenia, wycieczki i obchody. Nasi wychowankowie chętnie uczestniczą we wszelkich inicjatywach. Biorą udział w konkursach i zawodach różnego szczebla, w których odnoszą sukcesy, przynoszące dumę szkole i rodzicom. Dzieci angażują się w różnego rodzaju akcje pomocy i wolontariatu.

W naszej szkole działa Harcerski Związek Drużyn 54-tych. Prowadzimy współpracę międzynarodową, naszą placówkę odwiedziła delegacja z Węgier. Naszym dzieciom staramy się zagospodarować również czas wykraczający poza rok szkolny, organizując między innymi ferie na sportowo.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie