Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych REGENT

ul. Królewiecka 100, 82-300 Elbląg
tel. (55) 236-88-65
www:   http://regent.edu.pl
e-mail:   sekretariat@regent.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 9566 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE

- Oferta dla dzieci
- Oferta dla młodzieży
- Oferta dla dorosłych
- Oferta dla studentów
- Oferta dla firm


O nas

SJO Regent jest placówką dydaktyczną z 10 - letnią tradycją. Oprócz kursów w zakresie języków obcych jesteśmy założycielem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Regent College w Elblągu kształcącego nauczycieli języka angielskiego.


Oferta dla dzieci

Oferta dla dzieci

Dzieci w Regencie traktujemy w szczególny sposób. Przygotowujemy dla nich specjalne programy nauczania, które są dostosowane do poszczególnych poziomów zaawansowania. Programy te udoskonalają i poszerzają umiejętności językowe - mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie.

Rozwój umiejętności językowych zapewnia sukcesy w szkole oraz ułatwia start w dorosłe życie.

 • Jako jedna z nielicznych szkół językowych gwarantujemy indywidualne (z lektorem lub dyrektorem metodycznym - DOS) bezpłatne nadrabianie zaległości.
 • Dzieci nie muszą się obawiać, że nie poradzą sobie z materiałem. Rodzice zaś nie są obciążeni pomocą w nauce.
 • Nowością w szkole Regent są egzaminy LONDON TESTS OF ENGLISH kończące się uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu LTEfC.
 • Wszystkie zajęcia dla dzieci są starannie przygotowywane przez lektorów i urozmaicane dodatkowymi materiałami - grami, zabawami słownymi, interesującymi artykułami.
 • Gwarantujemy, że Twoje dziecko pokocha angielski i przekona się, że nauka wcale nie musi być trudna i może być przyjemnością!!!


Oferta dla młodzieży

Oferta dla młodzieży

Młodzież to liczna grupa naszych słuchaczy. Większość dzieci Regenta po 12 roku życia kontynuuje naukę w grupach młodzieżowych.

Efektywne i atrakcyjne nauczanie

 • Zajęcia dla młodzieży oparte są na systemie dualnym - prowadzone są przemiennie przez polskich lektorów i cudzoziemców.
 • Wykorzystujemy na nich wszystkie najnowsze techniki nauczania, by były jak najbardziej atrakcyjne i efektywne.
 • Na bieżąco monitorowane są postępy w nauce kursantów oraz stopień opanowywania poszczególnych umiejętności językowych.
 • Atrakcyjność zajęć podnosi "kontakt z żywym językiem"
 • Polski lektor pomaga opanować struktury gramatyczne.


Oferta dla dorosłych

Oferta dla dorosłych

Dzisiejszy rynek pracy zmusza nas do ciągłego podwyższania kwalifikacji, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy kursy dla dorosłych.

Przy zapisie na kurs każdy kursant odbywa z nami rozmowę, gdzie pytany jest o cel nauki oraz terminy, w jakich może uczęszczać na kurs. Dobór grup odbywa się na podstawie wieku i poziomu zaawansowania.

Skuteczne nauczanie

 • Zajęcia dla dorosłych oparte są na systemie dualnym - prowadzone przemiennie przez polskich lektorów i cudzoziemców.
 • Zajęcia prowadzone i przygotowywane są z naciskiem na komunikację, zaś gwarancją szybkiej nauki jest "kontakt z żywym językiem" - zajęcia z obcokrajowcami.
 • Lekcje przygotowywane są i przeprowadzane przez profesjonalną kadrę


Oferta dla studentów

Oferta dla studentów

Kursy dla studentów dają możliwość przygotowania do egzaminów państwowych lub podwyższenia umiejętności językowych na danym poziomie zaawansowania. Przygotowanie do egzaminów państwowych, które uprawniają do otrzymania międzynarodowych certyfikatów, stwarza możliwość rozwoju na rynku pracy.

SJO Regent oferuje przygotowanie do egzaminów CAMBRIDGE (FCE, CAE i CPE) oraz egzaminu LONDON TEST OF ENGLISH.

 • Słuchacze zgłaszają się do egzaminu przy zapisach i decydują, kiedy chcą do niego przystąpić.
 • Kwalifikacje na kursy egzaminacyjne odbywają się na podstawie testów wstępnych, które można wykonać bezpłatnie w biurze szkoły lub na naszej stronie internetowej.


Oferta dla firm

Oferta dla firm

SJO REGENT ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu firm. Zapraszamy na szkolenie pracodawców, którzy wiedzą, jak ogromny wpływ ma odpowiednio przygotowany system motywacji.


Kursy i szkolenia

 • Prowadzone przez nas kursy uczą: negocjacji, języka ciała, asertywności, prezentacji, a wszystko to w oparciu o zdobyte umiejętności językowe.
 • Wysłanie faxu, rozmowa telefoniczna lub oficjalne spotkanie z zagranicznym kontrahentem nie przysparza uczestnikom naszych kursów najmniejszej trudności.
 • Program kursu dla biznesu obejmuje pracę z podręcznikiem, dyskusje w parach, korzystanie z multimediów oraz "kontakt z żywym językiem" - zajęcia z obcokrajowcami.
 • Oprócz szkoleń w grupach SJO REGENT oferuje także lekcje indywidualne z lektorami polskimi lub obcokrajowcami w wybranym przez Państwa miejscu i czasie.
 • Ucząc aktywniej i skuteczniej, analizujemy Państwa indywidualny styl nauki i efektywnie wykorzystujemy go w trakcie szkolenia Państwa pracowników.


Klimat


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych słuchaczy, szkoła Regent zapewnia im najwyższą jakość nauczania, przyjazną atmosferę oraz dogodne warunki, a od roku 2006 udostępnia do nauki nowoczesne, wyposażone w multimedia sale w NKJO przy ul.Królewieckiej 100.

W budynku Kolegium mieści się 7 klimatyzowanych sal, biblioteka językowa (poziom 2) oraz kawiarenka internetowa (poziom -1).

Regent College posiada na poziomie 0 salę wykładową do projekcji filmów w oryginałach; znajduje się tu również portiernia, gdzie można zostawić swoje rzeczy przychodząc na kurs. Poziom -1 jest miejscem spotkań, gdzie można napić się kawy oraz poczekać na swoje zajęcia.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie