Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Runowie

Runowo 55, 11-100 Lidzbark Warmiński
tel. (89) 766-15-76
www:   http://sites.google.com/site/sprunowo/
e-mail:   sprunowo1@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3332 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RUNOWIE

- wykwalifikowana kadra
- oddział przedszkolny
- realizowanie projektów edukacyjnych
- zajęcia pozalekcyjne
- aktywny Samorząd Uczniowski
- dobra baza szkoły
- organizowanie festynów, wycieczek
- miła atmosfera

"Starajcie się zostawić ten świat lepszym niż go zastaliście"

Robert Badden - PowellSzkoła rozpoczęła działalność jako Szkoła Zbiorcza w 1945 roku. W związku z reformą oświaty, od września 1999 roku Szkoła została przekształcona w sześcioklasową szkołę podstawową i utworzono jedną klasę gimnazjalną, do której uczęszczały dzieci z okręgu szkół w Łaniewie i Babiaku. W następnym roku szkolnym przeniesiono gimnazjum do Łaniewa, zaś młodzież z kl. IV - VI dojeżdżała do Szkoły w Runowie. Tak jest do dziś.

W kwietniu 2005 r. rozpoczęto rozbudowę i modernizację budynku szkoły. Wybudowano też sportową salę namiotową na potrzeby szkoły i miejscowej młodzieży. Dzięki inwestycji dzieci mają optymalne warunki do nauki, a sala gimnastyczna umożliwia realizowanie zajęć wychowania fizycznego na właściwym poziomie. Stary budynek szkoły został przebudowany i na I piętrze wygospodarowano pomieszczenia dla klasy "O" z zapleczem sanitarnym i szatnią przystosowaną dla maluchów. Na piętrze znajduje się też nowocześnie wyposażona stołówka wraz ze świetlicą. W listopadzie 2005 r. otrzymaliśmy nowoczesną pracownię komputerową.

Nasza szkoła wprowadza uczniów w świat wiedzy naukowej. Grono pedagogiczne to osoby wykwalifikowane, pełne zapału i chęci do najlepszego wykształcenia uczniów. Nauczyciele uczą dzieci samodzielności i pomagają w podejmowaniu decyzji dotyczącej kierunku dalszej edukacji.

Zajęcia dodatkowe
Staramy się w sposób ciekawy i interesujący organizować czas wolny uczniom szkoły. Uzdolnieni uczniowie mogą zawsze liczyć na fachową pomoc swoich nauczycieli, która wspiera młodzież w jej rozwoju oraz umacnia w niej poczucie własnej wartości. W zależności od zainteresowań młodzieży prowadzone są różnorodne zajęcia pozalekcyjne.

Uczestniczyliśmy w projekcie o nazwie "Nie bądź bierny, inwestuj w swój rozwój". Celem tego projektu była aktywizacji i podniesienie świadomości mieszkańców Runowa i okolicznych wsi.

W ramach tego programu zostały utworzone koła zainteresowań.

Zespół wokalno - instrumentalny
Uczestnicy zespołu przygotowują zbiór wykonywanych utworów, którymi będzie uświetniał festyny i imprezy artystyczne na terenie gminy

Kurs kulinarny
W ramach tego kursu zakupiony został sprzęt AGD i naczynia kuchenne potrzebne do realizacji zadań. Uczniowie wraz z instruktorem przygotowywali zbiór przepisów kulinarnych, który umieszczony jest na stronie internetowej szkoły.

Kurs komputerowy
Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących wraz z uzyskaniem certyfikatu ECDL e-Citizen. ECDL e-Citizen został zaprojektowany tak, aby pomagać użytkownikom wykorzystywać maksymalnie Internet poprzez wyjaśnienie reguł jego działania oraz pokazanie jak może być użyty do wielu zastosowań.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie