Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego

w Morawicy

ul. Kielecka 7, 26-026 Morawica
tel. (41) 311 46-80, (41) 311 40-48,
www:   http://www.szkola-medyczna.com.pl
Policealna szkoła Medyczna
e-mail:   szkolamedyczna@o2.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 16705 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

PŁATNE KURSY

- Polskiego Języka Migowego
- rejestratorka medyczna
- masażu klasycznego
- masażu bańką chińską
- masażu gorącymi kamieniami
- świadczenie opieki środowiskowej
 

POLICEALNA SZKOŁA MEDYCZNA DLA MŁODZIEŻY


POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

Policealna Szkoła Medyczna im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy szczyci się ponad 50 letnią tradycją kształcenia kadry medycznej. Absolwenci pracują w wielu jednostkach medycznych w kraju i za granicą - szpitalach, przychodniach, poradniach, domach opieki itd.

Nauka jest bezpłatna i kończy się egzaminem zewnętrznym potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Praktyki w Wielkiej Brytanii, stołówka, profesjonalne pracownie, wykwalifikowana kadra pedagogiczna to atuty Szkoły.
Bardzo wysoki % zdawalności egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie!
O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Nasza szkoła jako jedyna w województwie publiczna szkoła policealna kształcąca w zawodach medycznych oferuje najwyższy poziom nauczania, zdobycie wiedzy i wykształcenia medycznego przy pomocy wysoko wykwalifikowanej kadry pedagogicznej jak również bogato wyposażonych pracowniach szkolnych. 24 października 2014 roku Policealna Szkoła Medyczna im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy obchodziła swój jubileusz - 50-lecie istnienia.

Baza dydaktyczna:
 • profesjonalne pracownie:
  • kosmetyczna
  • komputerowa
  • masażu
  • ratownictwa medycznego
  • językowa
  • anatomiczna
  • technologii postaci leków
  • terapii zajęciowej
 • sale dydaktyczne

Szkolenie praktyczne

Uczniowie naszej szkoły odbywają bezpłatne zajęcia praktyczne pod okiem instruktorów w następujących placówkach medycznych:
 • Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach
 • Świętokrzyskie Centrum Psychiatrii w Morawicy
 • Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach
 • Apteki prywatne w Kielcach dla kierunku technik farmaceutyczny
 • NZOZ Zakład opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacyjny w Bilczy
 • Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy
 • Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy – Kielce
 • DPS im. Św. Brata Alberta
 • Stowarzyszenie "Chwytaj Szanse"

Bardzo wyjątkowo podchodzimy do kształcenia praktycznego, które organizujemy z wielką dbałością o jak najpełniejszą ofertę dla każdego kierunku. W przypadku kierunku technik elektroradiolog pracownie diagnostyki i terapii organizujemy w Świętokrzyskim Centrum Onkologii, które jest w przypadku tego kierunku najlepszą w regionie bazą kształcenia.
Umiejętności naszych uczniów wyróżniają ich na rynku pracy, co często podkreślają pracodawcy. Warte podkreślenia jest również to, że jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym dla każdego zawodu, co oznacza, że posiadamy odpowiednie wyposażenie pracowni.


Misja Szkoły

Policealna Szkoła Medyczna w Morawicy jest szkołą identyfikującą się z wartościami, którym hołdowała w życiu i w pracy jej patronka - Hanna Chrzanowska.

We wszystkich dziedzinach funkcjonowania szkoły - wychowawczej, dydaktycznej, opiekuńczej, administracyjnej szkoła kieruje się zasadą holistycznego postrzegania człowieka i poszanowania godności właściwej osobie ludzkiej.

Społeczność szkolna funkcjonuje w atmosferze bezpieczeństwa i życzliwości kształtowanej przez wzajemne okazywanie szacunku, zrozumienia, akceptacji, pomocy. Te same wartości kierują nami zarówno w kształtowaniu relacji między wszystkimi członkami społeczności szkolnej, jak i w przygotowywaniu słuchaczy do pracy z podopiecznymi.

Naszą ambicją jest przygotowywanie słuchaczy naszej szkoły do samodzielnego rozwiązywania problemów zawodowych oraz do przyjmowania odpowiedzialności za własne słowa i działania.

Przez aktywne uczestnictwo w zajęciach obowiązkowych i pozalekcyjnych, w życiu klasy, szkoły i środowiska słuchacze przygotowują się do pełnienia różnych ról społecznych w życiu rodzinnym i zawodowym oraz do prezentowania obywatelskich postaw w życiu publicznym.

Policealna Szkoła Medyczna im. Hanny Chrzanowskiej w Morawicy 6 grudnia 2013 roku otrzymała w Warszawie statuetkę Oskara Zawodowego. Placówka w II edycji konkursu Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej pod nazwą „Szkoła dla rynku pracy" zdobyła najwyższe miejsce w obszarze „Medyczno-społecznym oraz ochrony i bezpieczeństwa osób i mienia".Serdecznie zapraszamy!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie