Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych "Prymus-Linguist"

ul. Lipska 63, 30-721 Kraków
tel (12) 654-00-94, tel. kom. 512-087-789, tel/fax (12) 653-24-73
www:   http://www.prymuslinguist.com.pl
Prymus Linguist na Facebooku
e-mail:   sekretariat@prymuslinguist.com.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 14370 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieZapraszamy na kursy egzaminacyjne!

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH "PRYMUS-LINGUIST"

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język włoski
- język hiszpański
- język chiński
- język polski
- kursy dla dzieci (od 3 roku życia)
- kursy dla młodzieży i dorosłych
- szkolenia dla firm
- kursy na wszystkich poziomach
  zaawansowania w odpowiednio dobranych
  grupach wiekowych


OBOZY JĘZYKOWE

- zajmujemy się organizacją wyjazdów
  grupowych na zimowiska i kolonie letnie

- rozwijanie zainteresowań językowych
- bogaty program zajęć dodatkowych

Naszym głównym celem jest nauczanie języków na najwyższym poziomie oraz osiągnięcie jak najwyższej skuteczności. Wiemy, że cel ten udaje się nam realizować, a potwierdzeniem tego jest duże zadowolenie naszych kursantów i z roku na rok zwiększająca się ich liczba. Cieszymy się z tak dużego zaufania jakim zostaliśmy obdarzeni, a zarazem czujemy się zobowiązani do ciągłego doskonalenia metod nauczania. Wiemy, że profesjonalne podejście do nauczania języków gwarantuje naszym słuchaczom osiągnięcie wielu sukcesów na różnych płaszczyznach.

Nasza szkoła działa na rynku małopolskim od 1998 roku. Zajęcia odbywają się na terenie nowo wybudowanej Szkoły Podstawowej Nr 47 przy ulicy Myśliwskiej 64 oraz w oddziale - ul. Lipska 63 w Krakowie. Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, którzy w przeciągu tych kilku lat wypracowali własne, skuteczne i efektywne sposoby nauczania języków obcych w myśl hasła Szkoły:
"Zostań Prymusem."

Lektoraty prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania w odpowiednio dobranych grupach wiekowych.

Wszyscy nauczyciele oprócz dobrego przygotowania merytorycznego, potwierdzonego dyplomami ukończenia studiów językowych, posiadają wysokie kompetencje pedagogiczne, co jest niezmiernie ważne w pracy z dziećmi i młodzieżą szkolną.
Zajmujemy się także organizacją wyjazdów grupowych na zimowiska i kolonie letnie. Podczas naszych wyjazdów staramy się nie tylko rozwijać zainteresowania językowe uczestników, ale również zapewniamy bogaty program zajęć dodatkowych.

Organizacja kursów w trakcie roku szkolnego:
  • rok szkolny dzieli się na dwa semestry, odpowiadające semestrom w szkołach publicznych
  • przerwy świąteczne i ferie odpowiadają przerwom w szkołach publicznych
  • 1 godzina lekcyjna = 60 minut lub 45 minut
  • każdy kurs jest kursem rocznym

Przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów:
  • język angielski: FCE, CAE, CPE

Kwalifikacja kandydatów
Kwalifikacja uczestników kursów na dany poziom odbywa się na dwóch etapach: test pisemny oraz rozmowa.

Po każdym semestrze kursant otrzymuje ocenę, która odzwierciedla jego postępy w nauce. Przejście na kolejny, wyższy poziom jest możliwe, jeśli kursant opanował najważniejsze elementy programu realizowanego w danym roku szkolnym.

METODY NAUCZANIA

Główną metodą wykorzystywaną na naszych kursach jest metoda komunikatywna. Polega ona na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: mówienia, słuchania, pisania, czytania.

Metoda ta wymusza aktywne i kreatywne uczestnictwo w zajęciach oraz daje słuchaczom możliwość rozwijania ww. zdolności w realistycznych kontekstach językowych.

OFERTA DLA FIRM

Program rozpoczyna Placement Test - test pisemny i ustny sprawdzający znajomości języka angielskiego, określający poziom zaawansowania uczestników. Po zakończeniu szkolenia językowego przygotowujemy: Final Test - (test końcowy obrazujący ocenę dokonanych postępów) oraz certyfikat ukończenia kursu na danym poziomie.

Każdy projekt szkoleniowy rozpoczynamy od analizy potrzeb firmy przeprowadzonej na podstawie rozmowy z potencjalnymi uczestnikami oraz osobą odpowiadającą za szkolenia w firmie. następnie opracowywany jest szczegółowy programu oraz dokonywany jest wybor materiałów i środków dydaktycznych. Wspólnie z uczestnikami kursu wyznaczmy cele oraz sposób dążenia do nich. Dzięki temu, każdy kurs uwzględnia indywidualne potrzeby konkretnej grupy lub słuchacza.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie