Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych Ambasador

ul. Rynek 7, 32-065 Krzeszowice
tel. (12) 282-52-97
www:   http://www.ambasador.edu.pl
e-mail:   office@ambasador.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4987 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE W SZKOLE JĘZYKÓW OBCYCH "AMBASADOR"

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- język rosyjski

O nas

Szkoła Języków Obcych AMBASADOR w Krzeszowicach powstała w maju 1997 roku. Kształci słuchaczy w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania. Od powstania, ponad 2000 uczniów (młodych oraz dorosłych) ukończyło nasze kursy języków obcych. Szkoła Ambasador ma 5 dużych, nowoczesnych i znakomicie wyposażonych sal wykładowych. W każdej sali odbywa się 8 zajęć dziennie w grupach od 5 do 10 osób oraz prowadzone są indywidualne zajęcia.

Współpracujemy ze stałym zespołem profesjonalnych i sympatycznych lektorów. Większość z nich pracuje z nami od wielu lat. Systematycznie doskonalą swój warsztat pracy i dbają o podnoszenie swoich kwalifikacji podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, które im organizujemy.

Przeprowadzamy najbardziej prestiżowe egzaminy z języka angielskiego, honorowane na całym świecie, oraz przygotowujemy do nich. Są to najpopularniejsze z egzaminów, dające uznawane międzynarodowo certyfikaty. Potwierdzenie znajomości języka angielskiego międzynarodowo uznawanym certyfikatem stanowi istotny element wykształcenia ważny zarówno w dalszej edukacji, jak i w karierze zawodowej.

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych oraz:
 • CAMBRIDGE - FCE, CEA, CPE
 • BUSINESS ENGLISH
 • DELF i DALF
 • ZD i KDS
 • CERTYFIKAT TOEFL
Szkoła Języków Obcych AMBASADOR jest licencjonowanym egzaminatorem AQA (ASSESSMENT and QUALIFICATIONS ALLIANCE) Wielka Brytania. Oznacza to, że w naszej placówce przeprowadzane będą międzynarodowe egzaminy:
 • JUNIOR ENGLISH TEST
 • SENIOR ENGLISH TEST
Każdy uczestnik otrzyma dyplom z Wielkiej Brytanii, gdzie oceniane będą prace egzaminacyjne. Gorąco zachęcamy dzieci i młodzież do przystąpienia do tego prestiżowego egzaminu, gdyż jest on dobrym sprawdzianem wiedzy naszych uczniów ocenianym przez brytyjskich specjalistów.

Jak uczymy?

Nauczając kładziemy nacisk na praktyczne używanie języka tak, aby każdy z uczestników kursu "mówił i rozumiał bez granic". Nasi lektorzy pomogą Ci przełamać barierę językową i zacząć myśleć w języku obcym. Już od najniższych poziomów będziesz mówić w języku obcym. Wybieramy najskuteczniejsze metody komunikatywne, nowoczesne programy i podręczniki oraz środki audio - wizualne. Dbamy o Twój aktywny udział w zajęciach oraz o prawidłowy rozwój wszystkich umiejętności językowych.

Oferujemy zajęcia w dogodnych dla Was godzinach: rannych, popołudniowych lub wieczornych, w dni powszednie i weekendy, w małych grupach (6 - 10 osób) oddzielnie dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Angielski dla młodzieży

Organizujemy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w różnym wieku na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferujemy kursy grupowe od 6 do 10 osób oraz zajęcia indywidualne.

Stosujemy nowoczesne metody nauczania dostosowane do wieku i umiejętności językowych dziecka. Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach lekcyjnych (komputery, Internet, DVD, video, TV oraz tablice interaktywne i kamery). Uczymy bezstresowo, nasi lektorzy są przygotowani do pracy z dziećmi i młodzieżą.

Ponadto organizujemy wiele dodatkowych nieodpłatnych imprez dla dzieci i młodzieży, takich jak:
 • filmowy klub dyskusyjny z projekcją fragmentów filmów w wersji oryginalnej na DVD z nagłośnieniem Dolby Surround
 • okolicznościowe imprezy i zabawy dla dzieci i młodzieży jak: Halloween, Christmas Party, All Kids' Day
 • spotkania z obcokrajowcami reprezentującymi różne szkoły i metody nauczania
Angielski dla dorosłych

Ambasador, szkoła języków obcych to idealny wybór, jeśli chodzi o zaawansowane narzędzia podnoszenia kwalifikacji językowych. Nasze lekcje języka angielskiego pomogą podnieść Państwa umiejętności komunikacyjne w różnych sytuacjach. U nas nauka języków obcych dostosowana jest do stopnia zaawansowania oraz indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy kursy grupowe od 6 do 10 osób oraz indywidualne.

Nauka języka angielskiego w naszej szkole bazuje na jak najczęstszych konwersacjach oraz reagowaniu na codzienne, zwyczajowe sytuacje.

Oferta dla firm

W nowej ofercie dla firm i instytucji proponujemy ciekawe lekcje języka biznesu dla firm, instytucji oraz dla osób indywidualnych. Pracownicy firm, biznesmeni, kadra menadżerska, handlowcy oraz fachowcy na samodzielnych stanowiskach mogą skorzystać z zajęć zarówno w grupach jak i indywidualnych. Kursy Business Communication to nasza oferta dla klientów instytucjonalnych i Business English dla klientów indywidualnych, którzy pragną opanować język angielski w środowisku pracy i w kontaktach biznesowych.

Oferta dla Firm - Business Communication
Kursy Business Communication to nasza oferta dla klientów firmowych oraz instytucjonalnych. Kursy są prowadzone w grupie od 3 do 20 osób przez wysoko doświadczone osoby w środowisku biznesowym z Anglii lub Kanady.
Używamy bezpośredniej metody, aby dostosować ją do Twoich specyficznych potrzeb jak: w procedurach handlowych, marketingu oraz negocjacjach. Jesteśmy wstanie zaproponować i zorganizować kursy dla wszystkich sektorów biznesu. Nasze kursy prowadzimy w Twoim biurze lub u nas w szkole Ambasador.

Ogółem dostępne sa cztery części kursu:
 • Meeting People, email & telephone communication
 • Company Presentations
 • Product Description + Basics of Sales & Marketing
 • Meetings & Negotiations

Oferta dla osób indywidualnych: Business English
Kursy Business English to nasza oferta dla klientów indywidualnych. Kursy indywidualne są prowadzone przez naszych lektorów przygotowanych i doświadczonych w środowisku biznesowym z Anglii lub Kanady.
Dostarczamy Ci wysokiej jakości spersonalizowane programy, aby jak najbardziej je dostosować do Twoich wyjątkowych potrzeb, np. w procedurach handlowych, marketingu oraz negocjacjach.

Ogółem dostępne są cztery części kursu:
 • Pisanie CV oraz Tworzenie CV w Microsoft Word oraz Metody zdobycia pracy / przygotowywanie do rozmowy
 • "Meeting People, email & telephone communication"
 • "Company Presentations"
 • "Product Description + Basics of Sales & Marketing"
 • "Meetings & Negotiations"
Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie