Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2

ul. Pocztowa 20, 41-408 Mysłowice
tel. (32) 317-58-86, tel/fax (32) 222-46-72
www:   http://www.zsp2myslowice.eu
http://www.zsp2.myslowice.bip.info.pl
e-mail:   zsp_2@myslowice.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 13274 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

TECHNIKUM


TECHNIKUM UZUPEŁNIAJĄCE DLA DOROSŁYCH

 

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

- górnik eksploatacji podziemnej
- monter elektronik
- operator obrabiarek skrawających CNC
- monter instalacji i urządzeń sanitarnych
- monter instalacji gazowych
- murarz
- elektryk
- klasa wielozawodowa
- fotograf
- fryzjer
- kucharz małej gastronomii
- sprzedawca
- stolarz
- ślusarz
- technolog robód wykończeniowych w budownictwie

SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH

Nasza oferta


TECHNIK LOGISTYK - absolwent technikum logistycznego będzie posiadał umiejętności i wiedzę merytoryczną umożliwiającą pewne wejście na rynek pracy. Zdobyte kwalifikacje w tym zawodzie mogą być podwyższane poprzez kontynuację nauki w szkołach wyższych na kierunkach: logistyka oraz transport.

TECHNIK ELEKTRONIK - zajmuje się instalacją, montażem, konserwacją i naprawą aparatury i urządzeń elektronicznych. Jest też odpowiedzialny za organizację prace placówkach badawczo-rozwojowych, zakładach wytwórczych i naprawczych oraz w innych gałęziach przemysłu i jednostkach, gdzie są szeroko stosowane urządzenia elektroniczne. Technik elektronik może zajmować się serwisem urządzeń elektrotechnicznych i elektronicznych.

TECHNIK ELEKTRYK - uczestniczy w projektowaniu i konstruowaniu, produkcji, montażu, eksploatacji, naprawach i utrzymywaniu w ruchu aparatury, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz systemów zasilania energią elektryczną. Zajmuje się również pracami i badaniami o charakterze elektrotechnicznym, może też świadczyć pomocy techniczną przy pracach badawczo-rozwojowych dotyczących aparatury, maszyn i urządzeń elektrycznych.

TECHNIK GÓRNICTWA PODZIEMNEGO - zależności od miejsca pracy i zajmowanego stanowiska jako wykwalifikowany pracownik samodzielnie i z pełną odpowiedzialnością planuje, nadzoruje (ewentualnie wykonuje sam) procesy produkcyjne oraz przygotowuje dokumentacją techniczno-ruchową.

TECHNIK MECHANIK - organizuje i nadzoruje produkcję, montaż, naprawy i konserwacje maszyn i urządzeń. Technik mechanik uruchamia, reguluje i sprawdza instalację elektryczną, aparaturę kontrolno-pomiarową ramach maszyn i urządzeń; wykrywa i usuwa przyczyny awarii oraz uszkodzeń; wymienia zużyte lub uszkodzone elementy lub zespoły w maszynach i urządzeniach. Zajmuje się również opracowywaniem dokumentacji technicznej.

ELEKTRYK - elektrycy powinni posiadać umiejętność wykonywania wszelkiego typu elektrycznych instalacji oświetleniowych i siłowych, dobierając odpowiednie przewody, osprzęt instalacyjny, elektryczne urządzenia rozdzielcze i zabezpieczające niskiego napięcia. Montowanie z elementów składowych sprzętu i osprzętu oświetleniowego, przyłączać go do instalacji, stosując odpowiednie przewody. Prowadzić konserwację tego sprzętu oraz instalacji.

GÓRNIK EKSPLOATACJI PODZIEMNE - jest przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych: drążenia wyrobisk podziemnych, wykonywania obudowy wyrobisk podziemnych, wykonywania robót strzałowych, pobierania próbek skalnych z wyrobisk, użytkowania maszyn i urządzeń stosowanych w eksploatacji podziemnej, dokonywania przeglądów, konserwacji i drobnych napraw maszyn i urządzeń stosowanych w eksploatacji podziemnej, sporządzania raportów produkcyjnych.

MONTER ELEKTRONIK - montuje w produkowanych odbiornikach radiowych i telewizyjnych, kamerach telewizyjnych, magnetowidach, magnetofonach elementy oraz podzespoły elektroniczne, elektromechaniczne, optyczne i mechaniczne, przetworniki elektroakustyczne. Montuje sieci i urządzenia telekomunikacyjne i dozorowe. Rzemieślnik ten posługuje się podstawowymi miernikami elektrycznymi oraz precyzyjnymi przyrządami elektronicznymi generującymi, analizującymi i obrazującymi przebiegi elektryczne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie