Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Lexia Szkoła Językowa

ul. Mokotowska 48, 00-543 Warszawa

www:  
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2659 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpanski
- język włoski
- język rosyjski
- język japoński
- język portugalski
- język niderlandzki
- język hiszpański


Jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w stolicy. Od 1976 roku działamy w warszawskim środowisku akademickim. Od ponad 28 lat uczymy warszawskich studentów, absolwentów i licealistów.
Naszą tradycją jest wysoki poziom zajęć i ceny na studencką kieszeń! Dodatkowo dla studentów, uczniów i osób kontynuujących naukę u nas przygotowaliśmy atrakcyjny system zniżek!

Nauka w naszej szkole odbywa się w systemie semestralnym, idealnie dopasowanym do cyklu nauki na warszawskich uczelniach wyższych. W trakcie nauki można zaliczyć dwa semestry: zimowy i letni. Organizujemy również całomiesięczne, intensywne letnie kursy odbywające się w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień i wrzesień).

Od 1991 roku jesteśmy fundacją. Nasz cel statutowy - "...rozwój procesu edukacji społeczeństwa i popularyzacja nauki..." - realizujemy prowadząc Studium Języków Obcych WCSRN. Jesteśmy wpisani do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, prowadzonej przez Starostwo Powiatu Warszawskiego pod numerem 130/K/93.

Sale wykładowe
Posiadamy własne sale językowe w siedzibie szkoły przy ul. Mokotowskiej 48 (w tym budynku jest również biuro i sale komputerowe). Sale językowe wyposażone są w telewizory, wideo, magnetofony. Naszym kursantom udostępniamy sale komputerowe z dostępem do Internetu (Mokotowska 48)

METODY NAUCZANIA

Autorskie programy nauczania stosowane w SJO WCSRN oparte są na najbardziej popularnej metodzie nauczania języków obcych w ostatnich latach, na tzw. metodzie komunikacyjnej, wzbogaconej o elementy innych metod, zwłaszcza audiolingwalnej i tłumaczeniowej. Fundamentem wszystkich programów jest założenie, że uczestnik kursu jest centralną postacią zarówno każdych zajęć, jak i całego toku nauczania.

Metody nauczania, materiały dyddaktyczne i formy pracy na zajęciach są podporządkowane nadrzędnemu celowi, jakim jest maksymalne wykorzystanie czasu wszystkich słuchaczy w grupie. Nauka odbywa się w grupach o liczebności optymalnie dobranej do każdego rodzaju kursu: grupy standardowe 4-10 osób, kursy LCCI, kursy CPE i konwersacyjne 4-10 osób.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie