Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studium Psychologii Psychotronicznej Psychotronicznej Irena Nawrocka

ul. Antoniuk Fabryczny 55/19, 15-762 Białystok
tel. (85) 653- 06- 51
www:   http://www.studioastro.pl/studium
e-mail:   kasiabalwisz@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2841 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SZKOŁA POLICEALNA

- Nowość - Doradztwo personalne w działalności gospodarczej przy wykorzystaniu skutecznych technik osiągania sukcesu

Doradca personalny to zawód w którym równoległe wykorzystanie wiedzy psychologicznej i parapsychologicznej daje mistrzowskie rezultaty na rynku działalności gospodarczej. Znajomość wiedzy psychologicznej oraz wybranych działów astrologii i numerologii gwarantuje sukces w podejmowaniu strategicznych decyzji dla firmy. Feng shui umożliwia tworzenie właściwego wizerunku firmy. Przy tym rozwinięta intuicja oraz umiejętność komunikowania się gwarantuje dobór właściwych pracowników i budowanie zespołu. Te atrybuty absolwenta kierunku - doradztwo personalne - gwarantują zwiększenie rentowności i zyskowności firmy. I co ważne wszystkie działania podejmowane przez absolwenta naszej szkoły są w zgodzie z prawami kosmosu, z poszanowaniem człowieka oraz zapewnia zachowanie ludzkiej twarzy biznesu.


 

SZKOŁA POLICEALNA

- Psychologia psychotroniczna

zawiera zbiór dziedzin nauki i metod wglądu w ludzką psychikę. Fundament stanowi psychologia (społeczna, kliniczna, psychoterapia), natomiast doskonałym uzupełnieniem są: astrologia, numerologia, symbolika kart tarota, filozofia, psychografologia itp. Ta specjalność ma na celu wykształcenie profesjonalnych psychologów humanistów potrafiących odnaleźć nie tylko swój sens egzystencji lecz także móc świadczyć pomoc psychologiczną wszystkim potrzebującym. Absolwenci tego kierunku uzyskują podwaliny wiedzy psychologicznej, dysponują równocześnie umiejętnością sięgania po warsztat niekonwencjonalny. Wiedzą w czym i kiedy pomocna może okazać się astrologia, numerologia, Tarot czy np. chirologia, integrując to w spójną, jednolitą całość.SZKOŁA POLICEALNA

- Terapie naturalne

- zawiera podstawy psychologii humanistycznej oraz transpersonalnej. Absolwent tego kierunku więcej czasu poświęca na poznanie i zrozumienie prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka jako całości, energii biologicznej, żywej istoty. Stąd większy nacisk na bioterapię, różne rodzaje masaży czy medycynę wschodnią. Absolwent uzyskuje wiedzę nie tylko teoretyczną ale i praktycznąStudium Psychologii Psychotronicznej jest szkołą prywatną, policealną, niepubliczną zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty w ewidencji szkół niepublicznych. Ukończenie Studium przygotowuje do wykonywania zawodu psychotronik, bioterapeuta, doradca życiowy oraz doradca personalny. O jakości naszej szkoły świadczą absolwenci, którzy są uznawani przez społeczeństwo jako cenieni fachowcy.

Studium Psychologii Psychotronicznej jest jedyną szkołą gwarantującą zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych potrzebnych w satysfakcjonującej pracy z drugim człowiekiem. Nasze bogate doświadczenie - jak na tak nowe specjalności - gromadzimy od kilkunastu lat - w formie szkoły od 1995 roku (rejestracja w Kuratorium Oświaty w 1998 roku).
Mamy już kilka roczników zadowolonych absolwentów.

W dalszym ciągu doskonalimy swój program i metody nauczania przy współpracy ze wszystkimi liczącymi się w kraju ośrodkami o podobnym profilu działalności. Prowadząc wielostronną aktywność zawodową w dziedzinie psychologii, psychotroniki, medycyny naturalnej mamy kontakt prawie ze wszystkimi polskimi autorytetami, ludźmi nadającymi ton polskiej psychotronice.
Obecnie bardziej niż kiedykolwiek wzrasta zapotrzebowanie społeczne na profesjonalne gabinety odnowy psychobiologicznej, które są alternatywą dla poradni psychologicznych i gabinetów lekarskich.

Zadaniem szkoły jest wykształcenie umiejętności stosowania wybranych, naturalnych metod przywracania zdrowia, które uznawane są za najbardziej skuteczne i bezpieczne. Spośród szerokiego wachlarza technik uczymy tych sprawdzonych przez całe pokolenia, jak np.: akupresura, masaże, bioenergoterapia, chromoterapia i inne. Ważne jest również to, że naturalne metody leczenia, właściwie stosowane, poza pobudzeniem w organizmie jego funkcji życiowych i odpornościowych, wywołują u klienta bardzo przyjemne odczucia relaksu i przyjemności, co również jest elementem bardzo ważnym. Stosowanie radiestezji i zasad feng shui pozwala na stworzenie środowiska, w którym organizm człowieka wzrasta w zdrowiu i w pełni wykorzystuje swoje możliwości.

Od 1993 roku prowadzimy wydawnictwo Studio Astropsychologii - aktualna oferta obejmuje ok. 500 tytułów, w którym publikują swój dorobek najwybitniejsi specjaliści, często wykładowcy międzynarodowych sympozjów. Wśród nich są np. takie osoby jak Leszek Matela, Paweł Karpowicz, Dariusz Tarczyński, Leon Zawadzki, Anna Chałubińska, Lech Emfazy Stefański, Mateusz Wiszniewski, Barbara Antonowicz, Ewa Kulejewska, Andrzej Kaczorowski i wielu innych. Gwarantuje to rzetelność i wysoki poziom przekazywanej w Studium wiedzy.
Bliska współpraca Studium z Wydawnictwem bezpośrednio wpływa na atrakcyjność nauki, dzięki temu:

  • stworzyliśmy bogaty księgozbiór biblioteczny, dostępny dla naszych studentów
  • posiadamy dobrze wyposażone zaplecze techniczne
  • każdy słuchacz otrzymuje bezpłatnie pakiet podręczników, co wpływa na obniżenie kosztów nauki, a jednocześnie jest udogodnieniem w przyswajaniu, utrwalaniu i pogłębianiu zdobywanej wiedzy
  • studenci mogą dokonywać zakupów na szczególnie korzystnych warunkach w firmowym sklepie Talizman. Sklep zawiera bogatą ofertę artykułów z szeroko rozumianej psychotroniki
  • wyróżniający się studenci nagradzani są bestsellerami wydawniczymi
  • najciekawsze prace dyplomowe, za zgodą autorów, mogą być publikowane w postaci książkowej
Nasze cele

Naszym celem jest wykształcenie profesjonalistów (doradców życiowych, doradców personalnych, bioterapeutów, radiestetów, psychotroników), o uniwersalnym, szerokim spojrzeniu na otaczającą rzeczywistość. Chcemy nauczyć Cię jak w sposób praktyczny, korzystać z zasobów wiedzy psychologicznej, która w połączeniu z elementami wiedzy ezoterycznej - tej najstarszej formy psychologii - przynosi wiele wymiernych korzyści dla absolwentów naszej szkoły zwłaszcza w samodzielnej pracy z ich przyszłymi klientami.

Nasze atuty

Dużym atutem naszej szkoły jest fakt jej ciągłego rozwoju na przestrzeni już wielu lat. W tym czasie wypracowaliśmy kontakty z rzeczywistymi mistrzami w swych dziedzinach. Kadrę wykładową stanowią dziś osoby, które nie tyko posiadają olbrzymią wiedzę, ale też potrafią ją po mistrzowsku przekazać swoim uczniom. Wielu z nich może się poszczycić dorobkiem w postaci licznych publikacji książkowych, które stały się już bestsellerami na rynku księgarskim.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie