Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
GLOBAL VILLAGE Szkoła języka angielskiego

ul. Nowaka-Jeziorańskiego 41G, 25-519 Kielce
tel. (41) 331-04-77
www:   http://www.gv.edu.pl
e-mail:   office@gv.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6723 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- "Kids" - kursy dla dzieci 5- i 6-letnich
- "Junior" - kursy dla dzieci ze szkoły
  podstawowej

- kursy dla gimnazjalistów
- kursy dla licealistów i dorosłych
- kursy dla firm
- letni kurs językowy w formie półkolonii
- oferta dla doktorantów

POZIOMY NAUCZANIA

- kursy odbywają się na 5 poziomach
  nauczania wg skali Europejskiego Systemu
  Opisu Kształcenia Językowego (CEFR)
  od poziomu A1 do C1

SZKOŁY:
 • ul. Starowapiennikowa 37 (os. Barwinek), tel. 41 361-51-74
 • ul. Massalskiego 12 (os. Ślichowice), tel. 41 368-92-69
 • ul. Nowaka-Jeziorańskiego 41G (os. Świętokrzyskie), tel. 41 331-04-77
 • Starachowice, ul. 6 Września 55 a, tel. 41 273-15-05
 • Skarżysko, ul. Moniuszki 32, tel/fax 41 362-13-93

W 2005 roku Szkoła Języka Angielskiego "Global Village" w Kielcach pomyślnie przeszła audyt jakości w nauczaniu języka angielskiego przeprowadzony przez inspektorów Polish Association for Standards in English (PASE) i jako pierwsza w regionie otrzymała prawo posługiwania się Znakiem Jakości Nauczania.

W 2008 i w 2011 roku, po szczegółowych kontrolach przeprowadzonych w Kielcach przez inspektorów PASE, Zarząd Stowarzyszenia przedłużył rekomendację o kolejne trzy lata. Rekomendacja obejmuje wszystkie kieleckie szkoły Global Village.

Nasza szkoła w uznaniu zasług na rzecz promowania egzaminów Cambridge English oraz na podstawie liczby zarejestrowanych kandydatów na egzaminy Cambridge English od sierpnia 2010 do lipca 2011 otrzymuje możliwość używania logo Cambridge ESOL Exam Preparation Centre Logo.

Kursy odbywają się na 5 poziomach nauczania wg skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) od poziomu A1 do C1.
 • Każdy Słuchacz rozpoczynający pierwszy semestr kursu otrzymuje komplet podręczników.
 • Każdy otrzymuje login i hasło umożliwiające korzystanie z Internetowego Centrum Obsługi, Wirtualnego Otoczenia Edukacyjnego "moodle" oraz z multimedialnego kursy "Global Village Online".
 • Każdy otrzymuje legitymację umożliwiającą bezpłatne korzystanie z biblioteki, wideoteki i innych zasobów szkoły, a na życzenie także: bezpłatne konto poczty elektronicznej, bezpłatne miejsce na serwerze szkoły na własną stron www oraz bezpłatne przeszkolenie w korzystaniu z Internetu dla celów edukacyjnych.

Szkoła Języka Angielskiego "Global Village", po szczegółowej kontroli przeprowadzonej przez zespół powołany przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, wpisana została na listę akredytowanych placówek oświatowych Ministerstwa Edukacji Narodowej (wówczas jako jedna z zaledwie ok. 20 szkół językowych w Polsce). Nadzorem Kuratorium Oświaty w Kielcach objęte są wszystkie placówki GV w Kielcach, Starachowicach i Skarżysku.

CIEKAWOSTKI

 • Global Village uczyli nauczyciele z krajów angielskojęzycznych z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady, Australii, RPA i Nowej Zelandii,
 • blisko 1800 absolwentów Global Village zdobyło certyfikaty Cambridge,
 • Global Village jest jedną z zaledwie trzech szkół językowych w województwie świętokrzyskim, posiadających akredytację Kuratorium Oświaty,
 • GV Kielce posiada Znak Jakości Nauczania PASE,
 • Komisja Europejska uhonorowała Global Village Europejskim Znakiem Innowacyjności w Nauczaniu Języków Obcych,
 • lekcje angielskiego przygotowane przez GV można słuchać codziennie ok. 7.15 i 14.40 w Polskim Radiu Kielce.

ZAPISY

- od 1 września, od poniedziałku do piątku w godzinach od 16.00 do 19.00

Określenie poziomu odbywa się na podstawie testu pisemnego i krótkiej rozmowy. W ramach poziomu słuchacz wybiera sobie grupę, której termin zajęć najbardziej mu odpowiada (w miarę wolnych miejsc).

Testy wstępne odbywają się w godzinach zapisów i są sprawdzane natychmiast. Testy są bezpłatne i nie zobowiązują kandydata do zapisania się na kurs. Zapraszamy do wykonania próbnego testu online, dla wstępnego zorientowania się w swoich umiejętnościach - na naszej stronie.

Cena kursu zależy od miejscowości, poziomu, grupy wiekowej, wybranego systemu płatności oraz liczby słuchaczy z jednej rodziny. W każdej z kieleckich szkół można się także zapisać do dowolnej innej naszej szkoły.

Tutaj można zapisać się on-line.

OFERTA DLA DOKTORANTÓW

Osoby przygotowujące się do obrony prac doktorskich zapraszamy do GV na egzamin językowy.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 22 września 2011 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodach doktorskich egzaminy TOEIC®, TFI™ i TOEFL® stanowią podstawę do zwolnienia kandydatów z egzaminu doktorskiego w zakresie nowożytnego języka obcego.

Zgodnie z treścią powyższego Rozporządzenia, egzamin TOEIC® jest honorowany z wynikiem 700 punktów, TOEFL® iBT z wynikiem 87 punktów, a egzamin TFI™ z wynikiem 605 punktów.

Certyfikaty TOEIC® i TOEFL® to renomowane narzędzia oceny kompetencji z zakresu języka angielskiego najszerzej stosowane przez instytucje akademickie i pracodawców w skali globalnej. Rozpoznawane są przez szereg organizacji na całym świecie. Egzamin TOEFL® honoruje ponad 8 000 uczelni w ponad 130 krajach. Natomiast egzamin TOEIC®, zdawany rocznie przez blisko 7 milionów osób, jest uznawany przez ponad 14 000 firm i instytucji w 150 państwach na każdym kontynencie.

Global Village była jednym z pierwszych w Polsce centrów egzaminacyjnym TOEIC i TOEFL. Nasz przedstawiciel był jedynym Polakiem zaproszonym przez specjalistów ETS i Uniwersytetu Princeton do udziału w pracach mających na celu adaptację egzaminu do potrzeb rynku europejskiego.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie