Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studium Języków Obcych "New England"

ul. Pomorska 34, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel/fax (95) 732-30-87
www:   http://www.newengland.pl
e-mail:   newengland@pro.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3098 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język hiszpański
- język rosyjski
 • kursy standardowe
 • kursy maturalne
 • kursy egzaminacyjne
 • kursy konwersacyjne
 • kursy indywidualne
 • kursy biznesowe


 • Szkoła oferuje:

  • zajęcia z native speakerami
  • bezpłatne konsultacje
  • bezpłatne lekcje próbne
  • bezpłatne spotkania konwersacyjne - 30 godzin gratis
  • imprezy dla słuchaczy
  • pogotowie edukacyjne
  • Mock Exams
  • LTE, FCE, CAE, CPE, IELTS

  Studium Języków Obcych "New England" powstało w 1994 r. Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się szkołą językową oferującą szeroki zakres usług z dziedziny nauczania języków obcych.
  Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy pragną rozpocząć naukę, bądź też poszerzyć swoją wiedzę z zakresu języka angielskiego czy niemieckiego .
  Uczymy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy przygotowujące do matury, egzaminów Cambridge (KET, PET, FCE, CAE i CPE) oraz szkolenia na zamówienie firm.
  Naszym celem jest nauczanie komunikowania się w języku obcym oraz rozwijanie umiejętności językowych tj. słuchania, czytania oraz pisania jak i poszerzanie znajomości zagadnień gramatycznych. Kwalifikacja do grup następuje na podstawie testu i rozmowy. Grupy tworzone są pod kątem znajomości języka oraz wieku słuchacza. Istnieje możliwość dołączenia się do grupy w trakcie roku szkolnego. Lekcje prowadzone są zarówno przez lektorów polskich jak i angielskich.


  METODY NAUCZANIA

  Stosujemy metodę komunikatywną, która polega na rozwijaniu czterech podstawowych umiejętności językowych: mówienia, rozumienia, czytania i pisania. Szczególną wagę przywiązujemy do mówienia i rozumienia ze słuchu, które sprawia zwykle największe problemy. Oczywiście w nauczaniu języka nie można pominąć gramatyki, jednak opanowanie jej podporządkowane jest nadrzędnemu celowi, jakim jest prawidłowe komunikowanie się.
  Na zajęciach słuchacze biorą udział w dyskusji otwartej, bądź pracują w mniejszych podgrupach lub parach. Wykorzystujemy różnorodne techniki pracy grupowej np. odgrywanie ról tzw. role-play, gry i zabawy językowe, dyskusje sprowokowane przez bodźce wzrokowe i słuchowe (obrazy, zdjęcia, fragmenty filmów, muzyka, teksty audio).
  Od pierwszych zajęć staramy się, aby rozmowa odbywała się głównie po angielsku lub niemiecku. Nie wpadamy jednak w przesadę: uważamy, że w grupach początkujących czasem szybciej i znacznie bardziej efektywnie jest wyjaśnić coś po polsku. Wszyscy wiemy, że człowiek uczy się na błędach; błędy są poprawiane, w taki jednak sposób, by nie zakłócić komunikacji.

  LEKTORZY

  Wszyscy nasi lektorzy posiadają odpowiednie kwalifikacje. Obcokrajowcy mają ukończone kursy CELTA, DELTA lub inne, przygotowujące do uczenia angielskiego jako języka obcego. Polacy uczący w naszej szkole są absolwentami kolegiów językowych lub wydziałów filologicznych wyższych uczelni. Wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka. Jednak wysokie kwalifikacje, to dopiero połowa sukcesu. Szukamy osób, które cechują się otwartością i komunikatywnością. Ważne jest, aby dbały o własny rozwój zawodowy, potrafiły skutecznie przekazać swoją wiedzę i ciekawie poprowadzić zajęcia. Dbamy o to, aby dobrze czuli się w naszej szkole i by swoją pasją inspirowali słuchaczy.

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie