Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych EuroDialog

ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź
tel. (42) 633-59-20
www:   http://www.eurodialog.pl
e-mail:   eurodialog@eurodialog.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4147 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Proponujemy naszym słuchaczom naukę:

- języka angielskiego
- języków germańskich: niemieckiego,
szwedzkiego

- języków słowiańskich: rosyjskiego, czeskiego, chorwackiego
- języków romańskich: francuskiego,
hiszpańskiego, włoskiego

- języka nowogreckiego


Oferta

Szkoła Języków Obcych EuroDialog jest ekspertem w komunikowaniu się Europejczyków. Swoją ofertę koncentrujemy na nauce języków, którymi włada Europa.

Szkoła EuroDialog jest nastawiona głównie na kształcenie studentów. Rytm pracy jest więc dostosowany do warunków życia studenckiego.

Najwyższe wymagania stawiamy słuchaczom w okresach wolnych od egzaminów - wtedy następuje intensyfikacja nauki. Nie oznacza to jednak lenistwa w czasie sesji. Wtedy nacisk kładziemy na rozwijanie zdolności konwersacji oraz zwracamy uwagę na aspekty kulturowe Innym przykładem dostosowania systemu kursów do potrzeb studentów są ich wieczorne terminy (bez piątków!). I jeszcze jedna miła niespodzianka: ceny i sposób płatności też dostosowaliśmy do studenckich potrzeb.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają dwie godziny lekcyjne. Każdy semestr mieści 60 godzin. Zajęcia odbywają się w małych grupach (maksymalnie 10-12 osób). Postępy w nauce są kontrolowane za pomocą systemu testów i sprawdzianów.

W każdym semestrze są dwa duże testy: śródsemestralny i końcowy. Krótkie testy (bądź sprawdziany pisemne) są organizowane co kilka zajęć, najczęściej po wprowadzeniu wyjątkowo ważnych tematów albo po zakończeniu kręgu tematycznego. Jednakże na każdych zajęciach sprawdzamy (poprzez mówienie) zasoby słownictwa każdego z słuchaczy. W przypadku grup certyfikatowych wprowadzamy intensywniejszy system testów.

Metodyka

Już pierwszy rzut oka na ideę efektywnego porozumiewania się w obcym języku sugeruje, że pierwszoplanowym bohaterem zajęć jest leksyka. Dlatego też wykorzystujemy różne techniki ułatwiające zapamiętywanie dużej ilości słów. Na przykład: jak zapamiętać znaczenie 30 słów. Polecamy ułożyć historyjkę. Przy czym jej absurdalność i niedorzeczność może sprawić prawdziwy cud.

Oto cechy zajęć w Szkole EuroDialog:

  • używamy języka dnia powszedniego;
  • wykorzystujemy techniki audiowizualne;
  • słuchacze są zachęcani do częstych wypowiedzi;
  • poruszamy tematy dotyczące sposobów uczenia się;
  • język ojczysty jest wykorzystywany tylko w funkcji pomocniczej, a dominuje komunikacja w obcym języku;

Najistotniejsze miejsce podczas nauki zajmuje kreowanie ról, które powstają w określonych sytuacjach dnia powszedniego. Na tej podstawie są tworzone odpowiednie sceny dialogowe. Zadaniem lektorów jest podkreślanie autentyczności dialogów. Priorytetem jest więc jezyk mówiony.

Być może wydaje się Państwu, że zapomnieliśmy o gramatyce. Nie zapomnieliśmy. Jednak jej nauka na zajęciach nie jest głównym celem. Wychodzimy z założenia, że do efektywnego porozumiewania się nie ma potrzeby idealnego opanowania całej gramatyki języka obcego. Bo i znajomość gramatayki do mówienia ma się jak chodzenie do tańczenia.

Co przemawia na naszą korzyść

Ucząc się w Szkole EuroDialog będziecie mówić, przede wszystkim mówić w obcym języku. Sprawią to nasi lektorzy, nasze techniki i Państwa nauka. Mroczne aspekty gramatyki będą tłumaczone krótko i zwięźle, i nie grozi ich powódź na zajęciach.

Kursy językowe w Szkole EuroDialog zapewniają ciągłą konwersację z uczestnikami kursu oraz wykorzystanie różnego typu technik, w tym - audiowizualnych.

Sposób prowadzenia zajęć oraz system testów i sprawdzianów pozwala na porównanie osiągnięć z innymi uczestnikami kursu. Ma to niewątpliwie wpływ na motywację osoby uczącej się. Rywalizacja i chęć dorównania innym mają tu niewątpliwie znaczenie pozytywne.

Pragniemy, aby wasza wymowa była doskonała. Dlatego we wszystkich grupach średnio zaawansowanych, zaawansowanych i przygotowujących się do egzaminów, zapewniamy konwersację z lektorem native speaker (co najmniej kilka razy w semestrze).

W kolejnych odsłonach zajęć językowych otrzymujecie możliwość nauki języka żywego, jednocześnie też ćwicząc swoją ekspresję twórczą, kreatywność, spontaniczność wypowiedzi i ... wyobraźnię.

Zapewnie miłym dodatkiem będą wprowadzone przez nas promocje:

  • 2 zł zniżki na każdy film wyświetlany w kinie "Cytryna";
  • zaproszenie dla dwóch osób na wybrany spektakl w Teatrze Nowym (zaproszenie otrzymuje każda osoba, która nie korzysta z systemu ratalnego);
  • 10% zniżki na jeden wybrany kurs, przy zapisie równolegle na co najmniej dwa kursy;
  • 50% zniżki na spektakle w Teatrze Nowym;
  • 15% rabatu na zakup książek do nauki języka.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie