Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
PERFEKT OK - Szkoła Języków Obcych

Al. Mickiewicza 15 A, 90-443 Łódź
tel. (42) 636-15-36
www:   http://www.perfekt-ok.edu.pl
e-mail:   biuro@perfekt-ok.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3904 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język francuski
- język hiszpański
- język niemiecki
- język japoński
- język rosyjski
- język włoski
- język portugalski
- język chiński
- język polski dla obcokrajowców

O Nas
To co między innymi wyróżnia naszą Szkołę, to "urok pierwszego spotkania" z lektorem, nie ograniczamy się bowiem do wręczenia testów pozwalających określić poziom zaawansowania, ale przeprowadzamy bezpłatną konsultację w formie rozmowy.

W każdym roku odbywają się przynajmniej dwie sesje egzaminacyjne, do których zgłaszamy naszych słuchaczy - w przytłaczającej większości zdają oni z sukcesem wybrany rodzaj egzaminu. Przygotowujemy do wszelkich typów egzaminów (np. organizowanych przez Cambridge University: FCE, CAE, Proficiency in English, czy Certificat Deutsch itp.)

Jesteśmy Ośrodkiem Egzaminów Międzynarodowych TELC, co oznacza, że mamy licencjonowanych egzaminatorów i egzaminy (Stage I, Stage II) można zdawać z wszystkich języków w siedzibie naszej Szkoły na obecnie dostępnych poziomach. Dotyczy to również osób spoza naszego ośrodka. Do TELC A2 słuchacze podchodzą w obecności licencjonowanego egzaminatora z naszej Szkoły.

Posiadanie tych międzynarodowych certyfikatów staje się obecnie coraz częściej obowiązujące na wyższych uczelniach w Polsce i honorowane oraz oczekiwane przez pracodawców w całej Europie. Po egzaminie TELC B1 (poziom średniozaawansowany) otwierają się możliwości dalszej edukacji:
  • Business English (odpowiadający BEC 2 Cambridge)
  • Ostatni etap kursu FCE (bez zdawania egzaminu) a następnie podjęcie kursu
  • Advanced in English lub Proficiency in English
Większość kursów prowadzimy w systemie semestralnym: październik-styczeń i luty-czerwiec realizując 60 godzin w semestrze, a w przypadku kursów sobotnich 48 godzin. Zaliczenie semestru zależy od testów semestralnych, ocen uzyskanych w trakcie kursu oraz wyników zaliczeń ustnych.

Zajęcia prowadzą sprawdzeni polscy lektorzy wspomagani przez obcokrajowców, którzy jako "native speakerzy" dają słuchaczom wgląd w najbardziej aktualny, żywy, stale zmieniający się język.

Zasadą naszego programu jest "grać na całej klawiaturze", czyli łączyć w metodzie dydaktycznej:
  • aspekt praktyczny (zdolności komunikacji)
  • harmonijne rozwijanie wszystkich umiejętności językowych
  • intensywne i konsekwentne przyswajanie słownictwa
  • różnorodność i urozmaicenie zajęć (metody audiowizualne, quizy, gry i zabawy)
  • na każdym etapie nauki "utrzymywanie kursu" na celu nadrzędnym, jakim jest przygotowanie kandydatów do egzaminów międzynarodowych
Pieczę nad poziomem pracy lektorów i przebiegiem kursów sprawują doświadczeni metodycy nauczania poszczególnych języków. Mają oni dostęp do najnowocześniejszych metod nauczania i wybierają najwartościowsze podręczniki z punktu widzenia metod pracy przyjętych w naszej szkole. Nasi metodycy czuwają również nad efektywnością nauczania. Opracowują testy semestralne, poprzez które kontrolują zarówno postępy słuchaczy jak i efektywność lektorów.

Jeśli naprawdę chcesz się rozwijać, jeśli języki obce są Twoją pasją, albo masz czas jedynie w określonych porach roku, to nie martw się - nie zostawimy Cię samego, wręcz nie damy Ci spokoju!

Szkoła Perfekt O.K. Zatrudnia 22 lektorów, absolwentów wydziałów filologicznych Uniwersytetu Łódżkiego, Krakowskiego, Poznańskiego. Rekrutowani przez metodyka i opiekuna grup, w większości dwujęzyczni, wprowadzają na zajęciach miłą atmosferę, co w połączeniu z profesjonalizmem daje wymierne rezultaty i chęć do dalszej nauki. Systematycznie prowadzone szkolenia oraz harmonijny charakter zajęć sprawiają, że nauka w szkole staje się przyjemnością.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie