Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studium Języków Obcych Wawrzonek

ul. Kopernika 2, 90-505 Łódź
tel. (42) 637-11-66
www:   http://www.wawrzonek.net
e-mail:   sekretariat@wawrzonek.net


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4011 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język hiszpański
- język włoski
- jezyk polski

O Nas
Istniejemy od 1993 roku. Uczymy z entuzjazmem i skutecznie. Nasza profesjonalna kadra lektorska zapewnia nauczanie na wysokim poziomie merytorycznym i językowym, co potwierdza otrzymana od Kuratorium Oświaty akredytacja oraz renoma, którą cieszymy się od lat.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach dla uczniów, studentów, osób pracujących oraz firm. Oferujemy poranne, popołudniowe oraz wakacyjne kursy wzbogacone o naszą platformę e-learningową. Nasi absolwenci bardzo dobrze prezentują się na wszystkich egzaminach, ponieważ dbamy o postępy każdego słuchacza.

Lektor naszego Studium jest wykładowcą wyższej uczelni, anglistą z tytułem magisterskim o specjalności nauczycielskiej. Native speakers posiadają wymagane doświadczenie oraz certyfikaty uprawniające do nauczania ich języka ojczystego jako języka obcego.

Nasi lektorzy mają do dyspozycji bibliotekę stale wzbogacaną o najnowsze publikacje metodyczne, w pełni wyposażone sale lekcyjne oraz stały dostęp do internetu. Wzajemna wymiana materiałów i przyjazna atmosfera pracy to atuty, dzięki którym nasze Studium od lat cieszy się dobrą opinią wśród naszych Słuchaczy.

Język obcy trzeba pokochać. Ważne jest, aby dla Słuchacza nie był on jedynie obowiązkiem, lecz także przyjemnością. Dużą rolę odgrywa osobowość lektora; stawiamy na wysokie kompetencje i charyzmę nauczycieli.

Regularne powtarzanie materiału jest niezbędnym elementem w procesie nauczania. Nasi Słuchacze mają możliwość oceny swoich postępów w nauce poprzez testy śródsemestralne i egzaminy końcowe. Dobra szkoła nie tylko uczy, ale i wychowuje. W przypadku nieobecności Słuchacza staramy się poznać jej przyczyny i nie dopuszczamy do powstania zaległości.

Zaliczenie egzaminów końcowych stanowi warunek uczestnictwa w następnym semestrze. W przypadku niepowodzenia, egzamin końcowy można zdawać w sesji poprawkowej.

Na prośbę Słuchaczy, którzy pomyślnie zaliczyli egzaminy końcowe wydajemy świadectwa ukończenia kursu. W procesie nauczania oferujemy Państwu materiały dodatkowe w postaci filmów video, nagrań, licznych kserokopii z artykułami i dodatkowymi materiałami leksykalno-gramatycznymi, które pomogą w lepszym opanowaniu języka.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie