Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych GLOSSA

ul. Dietla 103, 31-031 Kraków
tel. (12) 429-40-51
www:   http://www.glossa.pl
e-mail:   info@glossa.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3399 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
(biznesowy, medyczny, prawniczy)

- język niemiecki
- język hiszpański
- język włoski
- język polski dla obcokrajowców
Rodzaje kursów:

- ogólne
- egzaminacyjne
- indywidualne
- specjalisytczne

SZKOLENIA DLA FIRM

- język ogólny
- język w biznesie
- konwersacje
- gramatyka
- kursy indywidualne
- szkolenia za granicąSzkoła Języków Obcych GLOSSA specjalizuje się w prowadzeniu kursów językowych dla starszej mlodzieży i dorosłych. Co roku gościmy na swoich kursach kilkaset osób, które doskonalą z nami swoją znajomość języków i równocześnie mają okazję w praktyce ćwiczyć język w czasie spotkań i zajęć z obcokrajowcami uczącymi się u nas polskiego.

Nasze kursy prowadzone są przez starannie dobranych lektorów - wykwalifikowanych native speakers oraz filologw, pracujących pod opieką doświadczonych metodyków. Potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych przez nas kursów może być fakt, że wród nowych studentów szkoły ponad 50% stanowią osoby, które zdecydowały się uczyć w SJO GLOSSA dzięki bardzo pozytywnej opinii dotychczasowych słuchaczy.

W SJO Glossa nie tylko przekazujemy konkretną wiedzę o języku, lecz przede wszystkim umiejętność posługiwania się nim w konkretnych sytuacjach życiowych, zarówno prywatnych, jak i oficjalnych czy zawodowych. Wszystkie kursy prowadzimy w oparciu o stale udoskonalane przez metodyków programy autorskie, bazujące na nowoczesnej metodzie komunikacyjnej, wzbogaconej o sprawdzone elementy metod klasycznych.

Od samego początku nauki kładziemy szczególny nacisk na aktywne używanie języka poprzez konwersacje, dialogi i dyskusje tak, aby słuchacz możliwie szybko mógł swobodnie porozumiewać się w poznawanym języku. Stałym elementem zajęć są ćwiczenia z materiałami audiowizualnymi, dzięki którym studenci uczą się rozumieć naturalny i żywy język.

Rozwijającym dyskusjom i efektywnej nauce sprzyjają dobrane pod względem poziomu językowego małe grupy, w których znika strach przed mówieniem, zaś kontakty z lektorem i innymi słuchaczami stają się bardziej naturalne.

Nasi studenci mają możliwość praktycznego sprawdzenia swoich umiejętności uczestnicząc w programie pozalekcyjnym: konwersacjach i konsultacjach, a także zajęciach w których uczetniczą także nasi studenci zagraniczni uczący się w SJO GLOSSA polskiego. Jest to doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy o innych krajach oraz udoskonalenia płynności wypowiedzi i rozbudowy słownictwa

Uzupełnieniem zajęć jest bogaty program pozalekcyjny, który umożliwia dalsze doskonalenie umiejętności językowych, poznawanie kultury krajów gdzie używane są na codzień nauczane języki oraz spotkanie z obcokrajowcami uczącymi się w naszej szkole języka polskiego. Jedną z propozycji pozalekcyjnych jest jazda konna połączona z grillowaniem. To zarówno doskonała zabawa jak i okazja do poznania uczących się w SJO GLOSSA obcokrajowców.W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszmy do odwiedzenia naszej strony www.


Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie