Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Twoja Szkoła Językowa

ul.Kopernika 36/40, 00-353 Warszawa

www:  
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2149 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język francuski
- język niemiecki
- język włoski
- język rosyjski
- język polski dla obcokrajowców


TSJ jest szkołą specjalizującą się w nauczaniu języków obcych: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców.

Jest to nieduża szkoła, dzięki czemu możemy zaproponować nie tylko indywidualne podejście do ucznia i rodzinną atmosferę, ale również profesjonalne metody nauczania. Nasi słuchacze czują się tu znakomicie, co jest potwierdzone ich opiniami po zakończonym kursie.

Nauczanie w TSJ pozwala na połączenie wiedzy językowej i kulturowej oraz na rozwijanie zdolności komunikacyjnych. Opiera się na wykorzystywaniu zróżnicowanych zadań co zapobiega znużeniu i motywuje do nauki (symulacje autentycznych sytuacji, odgrywanie ról, techniki pracy zbiorowej, praca na przykładach z życia codziennego, nie zapominając o nowoczesnych metodach multimedialnych).

Kursy w grupach

Proponujemy zajęcia w grupach od 4 do 10 osób. Istnieje też możliwość utworzenia grup 2 lub 3 osobowych. Tak nieliczne grupy sprzyjają skutecznemu nauczaniu i ułatwiają aktywność i samodzielność wszystkich słuchaczy. Nasze podejście do słuchacza stawia go w centrum procesu nauczania, co pozwala na zajęcie się każdym słuchaczem indywidualnie.

Przebieg kursu

Po pierwszych zajęciach ( i przed drugimi) słuchacz ma prawo do zmiany grupy lub rezygnacji z kursu z odzyskaniem wszystkich poniesionych kosztów (taki paragraf zawiera umowa podpisywana przed rozpoczęciem kursu)

Przebieg kursu w każdej grupie jest nadzorowany, możliwe są hospitacje na zajęciach. Wszystkie ewentualne uwagi słuchaczy są natychmiast rozpatrywane. Na bieżąco kontaktujemy się ze słuchaczami nieobecnymi w celu przekazania zaległego materiału lub ustalenia bezpłatnych konsultacji w celu nadrobienia materiału.

Pod koniec kursu słuchacze piszą test końcowy oraz wypełniają formularze ocen kursu i lektora. Test końcowy oceniany jest metoda procentowa i musi być zaliczony w przypadku kontynuacji. Po zakończonym kursie każdy słuchacz otrzymuje certyfikat informujący o osiągniętym poziomie oraz frekwencji. Wysoka frekwencja uprawnia do zniżek na kolejny semestr. Istnieje także możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestniczeniu w kursie językowym.

METODY NAUCZANIA

  • Szkoła stosuje podejście, które pozwala na elastyczność w doborze metod i zadań, które są w danym momencie najbardziej odpowiednie.
  • Kładziemy nacisk na metodę komunikacyjną, która pozwala na szybkie i sprawne opanowanie umiejętności niezbędnych do skutecznego posługiwania się językiem zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym.
  • Przy doborze metod brane są pod uwagę wszystkie predyspozycje uczącego się. Zajęcia są prowadzone tak, aby kształcić umiejętność mówienia, pisania oraz rozumienia tekstów, także ze słuchu. Zintegrowanie tych czterech umiejętności pozwoli opanować język.
  • Lektorzy stosują też metodę interaktywną, która ma wpływ na przebieg lekcji

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie