Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
COSMOPOLITAN Prywatna Szkoła Języków Obcych

ul. Grunwaldzka 42, 45-054 Opole
tel. (77) 453-08-18
www:   http://www.cosmopolitan.com.pl
e-mail:   info@cosmopolitan.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4407 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- jezyk niemiecki
- język hiszpański
oferujemy KURSY JĘZYKOWE dla:
 • dzieci od 3 lat, młodzieży i dorosłych
 • firm i instytucji

 • na wszystkich poziomach zaawansowania

  O nas

  Jesteśmy lubianą i cenioną szkołą, której pozycja i renoma na lokalnym rynku edukacji językowej znana jest od lat.

  Zaufanie, jakim obdarza nas tak wielu Klientów, to wielkie wyróżnienie, ale też i nie lada wyzwanie - aby sprostać rosnącym wymaganiom i oczekiwaniom naszych Słuchaczy, nie ustajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań zarówno w zakresie podnoszenia jakości nauczania, jak i standardów obsługi.

  Współpracujemy z zespołem doświadczonych lektorów o najwyższych kwalifikacjach, którzy gwarantują wysoką jakość nauczania - mają przy tym doskonałe przygotowanie do pracy ze Słuchaczami i świetnie radzą sobie z kreowaniem miłej atmosfery zajęć.

  Dbamy, aby oferowane przez nas kursy były przede wszystkim skuteczne, ale także atrakcyjne i interesujące, a ich programy dostosowane do wieku, potrzeb i zainteresowań każdego Słuchacza.

  Posiadamy również bogatą ofertę nieodpłatnych zajęć dodatkowych, o nieco mniej formalnym charakterze - warsztaty językowe i kluby tematyczne są ciekawym uzupełnieniem naszych kursów i stanowią ważny element integracji Słuchaczy ze szkołą.

  Wszystkie oferowane przez nas kursy oraz zajęcia dodatkowe prowadzimy w siedzibie szkoły, w której do dyspozycji Słuchaczy pozostają nie tylko przestronne i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, ale także k@fejka Internetowa, podręczna biblioteczka oraz księgarnia.

  Zadowolenie Słuchaczy - to główny cel naszych działań. Mamy nadzieję, że tegoroczna oferta kursów w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

  Wszystkim Słuchaczom życzymy satysfakcji z uczestnictwa w naszych kursach i sukcesów w nauce wybranego języka obcego.

  Konsultacje i warsztaty językowe

  Nieodpłatne, zajęcia dodatkowe prowadzone w formie konsultacji i warsztatów językowych, stanowią istotne uzupełnienie oferowanych przez szkołę kursów.

  W ramach indywidualnych konsultacji, nasi Słuchacze mogą nadrobić zaległości w nauce powstałe w wyniku dłuższych nieobecności na zajęciach. Służą one także Słuchaczom, którzy w opinii lektora wymagają dodatkowego wsparcia - mają problemy ze zrozumieniem trudniejszego materiału lub potrzebują powtórzenia pewnych jego partii.

  Warsztaty językowe, to okazja do dodatkowego kontaktu z językiem o nieco mniej formalnym charakterze - oryginalna formuła i tematyka tych zajęć sprawia, że cieszą się one od lat, dużym zainteresowaniem naszych Słuchaczy.

  Kluby tematyczne

  Ciekawą propozycją dodatkowego kontaktu z językiem, ale także integracji Słuchaczy ze szkołą i jej lektorami, są spotkania organizowane w ramach naszych klubów językowych, których formuła zależna jest od wieku i poziomu zaawansowania uczestniczących w nich Słuchaczy:

  • Kid's Club - jedyne w swoim rodzaju spotkania dla najmłodszych Słuchaczy szkoły, które dzięki atrakcyjnej formie, pełnej gier, zabaw i konkursów, gwarantują naszym dzieciom świetną zabawę, połączoną z nauką języka.
  • Teen Club - spotkania klubowe przygotowane z myślą o młodzieży. Ciekawa i interesująca formuła tych zajęć, pozwala Słuchaczom poszerzyć zakres posiadanego słownictwa, poznać swoich lektorów i zintegrować się z grupą entuzjastów języków obcych.
  • Conversation Club - wieczorne spotkania dla dorosłych Słuchaczy szkoły o mniej formalnym charakterze, to świetna okazja do porozmawiania ze swoimi lektorami i sprawdzenia swoich umiejętności językowych w praktyce.

  Centrum Egzaminacyjne

  COSMO posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym przygotowaniu swoich Słuchaczy do uznawanych na całym świecie egzaminów językowych Cambridge, jest też licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC [The European Language Cerificate].

  W ramach oferowanych przez szkołę kursów, przygotujemy naszych Słuchaczy do międzynarodowych egzaminów językowych organizowanych przez ośrodki egzaminacyjne tj. British Council - FCE, CAE, CPE, BEC i Goethe Institut - ZD, ZMP.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie