Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa ARTCOM

Al. Pod Kasztanami 16, 35-030 Rzeszów
tel./fax (17) 852-34-03
www:   http://www.artcom.rzeszow.pl
e-mail:   artcom@un.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4167 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
- język włoski
- język rosyjski
- kursy dla firm
- nowa matura

CENTRUM SZKOLENIA KOMPUTEROWEGO
kursy:

- Podstawy obsługi komputerów
- Komputerowa obsługa biura
- Systemy finansowo-księgowe
- Sieci komputerowe, internet
- Projektowanie baz danych
- Grafika komputerowa, DTP
- Projektowanie serwisów WWW

ARTCOM jest jedną z najdłużej działających w Rzeszowie, nowoczesną szkołą języków europejskich. Od 16 lat uczymy bardzo skuteczną, wszechstronną oraz najczęściej wybieraną na świecie metodą nauki języków - metodą komunikatywną oraz szybką, relaksacyjną - metodą SITA. Na wszystkich poziomach zaawansowania uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego.

Przygotowujemy do międzynarodowych egzaminów potwierdzających kwalifikacje
  • języka angielskiego: brytyjskie certyfikaty Cambridge (FCE, CAE), certyfikaty biznesowe (BEC, LCCI).
  • języka niemieckiego: ZD (Zertifikat Deutsch) na różnych poziomach.
  • przygotowujemy do NOWEJ MATURY (poziomy podstawowy i rozszerzony).
  • oferujemy naukę języków w szkołach Anglii, Szkocji, Irlandii, USA, Nowej Zelandii, Australii, Francji, Niemczech oraz Austrii.
W szkole ARTCOM uczymy skuteczną, najchętniej wybieraną na świecie metodą nauczania języków obcych - metodą komunikacyjną. Rozwija ona w sposób równomierny wszystkie sprawności językowe: mówienie, rozumienie, czytanie i pisanie w obcym języku. Nauczanie komunikacji odbywa się głównie poprzez wspólne interakcje studentów ze sobą lub z lektorem, dialogi, gry językowe, co z kolei prowadzi do podświadomej integracji pomiędzy wszystkimi uczestnikami lekcji. Dzięki wspólnym ćwiczeniom nauka jest przyjemniejsza i nie ma podziału student - nauczyciel.

Nasi lektorzy uczą żywego języka, którym każdy posługuje się w typowych kontaktach i sytuacjach życia codziennego - w pracy, w domu, w podróży lub na spacerze... Metoda ta traktuje język przede wszystkim jako narzędzie sprawnego porozumiewania się, stąd też nacisk na ćwiczenia konwersacyjne i leksykalne.

Na większości poziomów nauczania stosujemy również bardzo efektywną metodę zintegrowania zajęć prowadzonych przez lektora polskiego i native speakera. Lektor polski przeprowadza ze swoją grupą studentów analizę celów jakie stawia sobie ona przed rozpoczęciem semestru. W oparciu o to określany zostaje zakres tematyczny konwersacji, które przeprowadzi native spekaer oraz materiał strukturalno gramatyczny, który zrealizuje lektor polski. Dzięki współpracy i uzupełnianiu się obu lektorów, program stanowi integralną całość i wychodzi naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom studentów.

Szkoła wyposażona jest w kilka doskonale przygotowanych sal wykładowych, labolatorium komputerowe, bibliotekę. W labolatorium komputerowe znajduje się kilkanaście nowoczesnych komputerów połączonych w sieć LAN i z szybkim dostępem do Internetu. Najlepsze miejsce na dodatkowe treningi językowe organizowane w ramach bezpłatnych warsztatów multimedialnych. Do Twojej dyspozycji przez cały rok wraz z kompletem najlepszych programów do nauki języków obcych - EuroPlus+, Reflex, English+ i innych. Obejrzyj filmy, nagraj swój głos i porównaj wymowę z wymową angielskojęzycznych lektorów, wykonaj setki ciekawych ćwiczeń, zagraj w gry językowe. Wejdź na internetowe strony językowe, nawiąż ciekawe kontakty. Wyszlifuj swój drugi język.

Biblioteka - zaciszne miejsce, gdzie w łagodnym, ciepłym świetle poprzebierasz wśród półek pełnych światowej klasyki, najnowszych bestsellerów i najlepszych autorów. Wszystko w oryginalnych wersjach językowych. Bezpłatnie wypożyczysz książki, miesięczniki i tygodniki z najdalszych zakątków świata, aby przeczytać o tym, czego unika polska prasa. Przeglądniesz nowości wydawnicze i usłyszysz ciekawostki. Czytanie w obcym języku jest jedną z najlepszych i naturalnych metod jego doskonalenia;

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie