Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Językowa

ul. Świętojańska 23/2, 81-372 Gdynia
tel. (58) 781 57-80, (58) 781 57-71, tel. kom. 602 408-332
wejście od ul. Zygmuntowskiej
www:   http://www.aj.edu.pl
Akademia Językowa na Facebooku
e-mail:   biuro@aj.edu.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 14353 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Uczymy języków metodą bezpośrednią oraz tradycyjną!
Organizujemy kursy grupowe oraz indywidualne.
Zajęcia są ściśle dostosowane do potrzeb kursantów.


Zapraszamy do oddziału w Gdańsku (Wrzeszcz)

- ul. Leona Miszewskiego 16, I piętro
- tel. (58) 348 09-09, kom. 604 213-761
- sekretariat czynny: pon. - pt. 8:00 - 20:30
 

SZKOŁA JĘZYKOWA

- kursy indywidualne i grupowe
- kursy intensywne
- kursy wakacyjne

- kursy angielskiego dla marynarzy
- kursy dla opiekunów osób starszych
- kursy dla niewidomych z opiekunem
- kursy przygotowujące do egzaminów
  międzynarodowych

- kursy dla firm

UCZYMY JĘZYKÓW

- język angielski metodą Direct
- język niemiecki metodą Direktes Deutsch
- język rosyjski
- język francuski
- język hiszpański metodą Espaniol Directo
- język włoski
- język norweski
- język szwedzki
- język holenderski
- język polski dla cudzoziemców

TŁUMACZENIA

AKADEMIA JĘZYKOWA

Akademia Językowa jest jedną z pierwszych szkół językowych na Pomorzu stosujących bezpośrednie metody nauczania. Działamy od 1997 roku. Akademia jest firmą wyróżnioną na rynku pracy osób niepełnosprawnych. Stosujemy metody komunikacyjne, które polegają na rozwijaniu czterech głównych sprawności językowych, umożliwiających sprawną komunikację w języku obcym. Zakładają one aktywne używanie języka obcego już od pierwszej lekcji, co bardzo szybko pozwala przełamać barierę językową.

Aktualnie 90% Studentów uczy się języka angielskiego, 5 % ogółu stanowią Studenci uczący się języka niemieckiego (jako jedyni w Trójmieście jesteśmy w posiadaniu licencji na nauczanie tego języka wg Metody Direct), 5% ogółu stanowią studenci pozostałych języków.

Szkoła specjalizuje się w kształceniu osób, które aktywnie używają lub w przyszłości będą używały języków obcych w pracy, kontaktach służbowych i towarzyskich. Kursy prowadzone są w systemie otwartym - w siedzibie naszej szkoły oraz w systemie zamkniętym - w miejscu wskazanym przez zamawiającego.

Jednolity poziom zaawansowania językowego słuchaczy w danej grupie ma ogromne znaczenie dla powodzenia procesu dydaktycznego, dlatego oferujemy szeroką gamę kursów na różnych poziomach.

Darmowe lekcje próbne, rabaty - każdy słuchacz może zapoznać się z metodą. Oferujemy dwie godziny bezpłatnych lekcji próbnych. Nie kupujesz "kota w worku"! Oferujemy ciekawe promocje i rabaty.

Rozumiejąc jak duże znaczenie ma umiejętne posługiwanie się językiem obcym w biznesie organizujemy kursy językowe, które w oparciu o najnowszą wiedzę metodyczną dostarczają naszym słuchaczom umiejętności poprawnej, naturalnej komunikacji.

Prowadzimy również zajęcia przygotowujące do egzaminów międzynarodowych FCE, CAE, CPE, TOEFL, ZD, ZMP.


Akademia Językowa w Gdyni jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym Marlins. Prowadzimy szkolenie przygotowujące do egzaminu MARLINS oparte o standardy wyrażone w konwencji STCW.

Akademia Językowa poza działalnością szkoleniową prowadzi również tłumaczenia tekstów.

Uczymy metodą 4x szybszą i skuteczniejszą niż tradycyjne metody nauczania, dzięki czemu, oszczędzasz czas i pieniądze. Średnio (dla języka angielskiego) osiągnięcie poziomu FCE metodą tradycyjną zajmuje ok. 600 godzin, natomiast Direct Method for English umożliwia to już po 370.

Profesjonalna kadra
Każdy z naszych lektorów posiada wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w pracy z grupami na różnych poziomach zaawansowania. Wszyscy stosują efektywne i sprawdzone metody nauczania oraz potrafią zapewnić przyjazną i bezstresową atmosferę. Są to osoby dynamiczne, z interesującą osobowością.


Metody nauczania

Metoda Direct
Dzięki metodzie bezpośredniej słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób szybko opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Espanol Directo
Espanol Directo to nowoczesne podręczniki do nauki języka hiszpańskiego metodą bezpośrednią. Metoda bezpośrednia pozwala nauczyć się w atrakcyjny sposób tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: mówienia i rozumienia ze słuchu.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie