Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
The Golden Gate School of English

ul. Piastowska 8, 42-600 Tarnowskie Góry
tel. (32) 768-99-13, tel. kom. 508-117-417
www:   http://www.goldengate.edu.pl
e-mail:   office@goldengate.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7480 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy Genaral English dla dzieci
- kursy Genaral English dla młodzieży
  i dorosłych

- kursy egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE)
- kursy maturalne
- kursy korporacyjne
- korepetycje
- konwersacje

OBOZY JĘZYKOWE LETNIE I ZIMOWE

Nasza szkoła została założona w 1991 roku. Każdego roku uczy się tutaj kilkuset uczniów. Minimalny okres nauki wynosi jeden rok, chociaż wielu słuchaczy uczy się u nas nawet 10 lat. Od 1993 roku organizujemy letnie i zimowe obozy młodzieżowe.

Naszym celem jest połączenie wysokiej jakości nauczania z serdeczną atmosferą oraz indywidualnym podejściem do potrzeb każdego słuchacza. Sądzimy, że duży procent stałych słuchaczy jest dobrym przykładem naszego zaangażowania.

Szkoła zajmuje drugie piętro dziewiętnastowiecznej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór.

Posiada sekretariat, pokój nauczycielski wyposażony w biblioteczkę metodyczną, komputer i kopiarkę, oraz przestronne, estetycznie umeblowane i dobrze wyposażone klasy.

   Kursy maturalne przeznaczone dla przyszłych maturzystów prowadzone w 3 modułach:
 • matura podstawowa pisemna i ustna
 • matura rozszerzona ustna
 • matura rozszerzona pisemna

Dlaczego warto wybrać Golden Gate?

Uczymy wyłącznie angielskiego, bo tylko na tym naprawdę się znamy! Za to potrafimy to robić dobrze. Stosujemy sprawdzone w praktyce metody, mamy wieloletnie doświadczenie, bardzo dobrych lektorów i idealne warunki do nauki na wszystkich poziomach.
 • uczymy sprawdzoną i skuteczną metodą komunikatywną z naciskiem na praktyczne umiejętności językowe
 • regularnie badamy postępy naszych słuchaczy - oprócz testów cząstkowych, każdy słuchacz zdaje test semestralny i na koniec semestru otrzymuje raport ze szczegółowymi ocenami i wskazówkami do dalszej nauki
 • każdy słuchacz, który uczestniczył co najmniej w 80% zajęć i zaliczył testy w minimum 60% otrzymuje certyfikat ukończenia kursu; pozostali otrzymują zaświadczenie o uczestnictwie
 • poziomy zaawansowania dostosowane są do poziomów Rady Europy - Common European Framework
 • zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych nauczycieli, starannie dobieranych nie tylko pod kątem wysokich kwalifikacji zawodowych, ale również odpowiedniego profilu osobowościowego
 • oprócz nauczycieli polskich część zajęć prowadzona jest przez nauczycieli angielskich i amerykańskich. Dzięki nim możliwy jest kontakt nie tylko z żywym językiem, ale również poznawanie kultury i specyfiki krajów anglojęzycznych
 • nauka odbywa się w małych grupach: 6-10 osób na kursach ogólnych i 5-8 osób na kursach egzaminacyjnych. Istnieje też możliwość organizacji zajęć indywidualnych oraz zajęć w grupach 2-4 osobowych

Poza nauczaniem języka angielskiego, Golden Gate angażuje się w życie kulturalne i społeczne Tarnowskich Gór organizując imprezy muzyczne, akcje charytatywne i inne działania skupiające tarnogórską młodzież

FILOZOFIA NAUCZANIA

Wierzymy, że optymalne metody nauczania to te, które kładą nacisk na efektywną komunikację językową w oparciu o nowoczesne podręczniki i techniki audio-wizualne.

Proponujemy szeroką gamę kursów umożliwiającą dostosowanie poziomu, zakresu i tempa nauki do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy profesjonalną, doświadczoną, międzynarodową kadrę lektorską gwarantującą zarówno wysoką jakość nauczania, jak i indywidualne podejście do Twoich potrzeb językowych.

JAK UCZYMY

Metoda komunikatywna, którą z powodzeniem stosujemy kładzie nacisk na zdobycie w krótkim czasie umiejętności uzyskiwania i przekazywania informacji. Istotna jest przy tym skuteczność przekazu, a nie poprawność wypowiedzi. Drogą do kształcenia jest uczestniczenie w możliwie wielu sytuacjach organizowanych przez nauczyciela tak, aby były one maksymalnie zbliżone do naturalnych sytuacji porozumiewania się w życiu codziennym. Stąd wielość dialogów, symulacji, odgrywanie ról, gier, zabaw, zgadywanek i dyskusji prowadzonych w parach i w małych grupach, gdzie uczeń prowadzony jest do swobodnego porozumiewania się w języku obcym.

Prezentacja nowego materiału językowego jest najczęściej sytuacyjna i wizualna, ogranicza się stosowanie języka ojczystego ucznia, a objaśnienia i komentarze sprowadza do niezbędnego minimum. Zaletą tej metody jest elastyczność, pozwalająca dobrać ćwiczenia i dodatkowe materiały pod kątem oczekiwań kursantów i postawionych celów tak, aby wykorzystać w procesie nauczania zdolności każdego ucznia.

Na wyższych poziomach nauczania (jak np. kursy egzaminacyjne), gdzie istotne znaczenie ma precyzja językowa, metodę te wzbogacamy o dodatkowe moduły intensyfikujące: gramatyka, wymowa, pisanie.

OBOZY JĘZYKOWE LETNIE I ZIMOWE

   Od 1993 roku organizujemy letnie i zimowe obozy młodzieżowe. Nasze atuty to:
 • dobre pomysły i doświadczenie w organizacji aktywnego wypoczynku młodzieży
 • doświadczona, dynamiczna i profesjonalna kadra opiekunów, lektorów i instruktorów
 • wyjątkowo bogaty program zajęć obejmujących zajęcia językowe i sportowe, warsztaty muzyczne i foto/wideo oraz tzw. general szau
 • uważna opieka (1 opiekun na 9-10 uczestników)
 • dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie