Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe Your English School

Al. Kasztanowa 18/20, 52-125 Wrocław
tel. (71) 789-55-77
www:   http://yesschool.pl
e-mail:   info@yesschool.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2331 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język włoski
- język francuski
- język hiszpański
- język rosyjski
- język serbsko - chorwacki
- język polski dla obcokrajowców

O Nas
Nasza szkoła językowa proponuje kursy języków obcych mogące mieć różną intensywność w zależności od wielkości grupy oraz intensywności zajęć. Dla każdej osoby, która skontaktuje się z nami zostanie przygotowana indywidualna propozycja na kurs języka we Wrocławiu, która weźmie pod uwagę, możliwości czasowe danej osoby i preferencje odnośnie wielkości grupy.

Nasza szkoła oferuje zajęcia:
  • indywidualne, gdzie możliwe są lekcje na żądanie w wybranym dniu i godzinie
  • grupowe, gdzie zajęcia odbywają się regularnie jeden lub więcej razy w tygodniu
Kursy Językowe dla Dorosłych

Kursy językowe General English uczą ogólnego języka angielskiego w codziennych, życiowych sytuacjach. Uczymy na nich wszystkich pięciu umiejętności językowych, mówienia, pisania, porozumiewania się, czytania i rozumienia, słuchania i rozumienia.

Kursy językowe Business English pomagają radzić sobie w sytuacjach zawodowych, zarówno tych codziennych jak i niestandardowych. Uczymy naszych studentów rzeczy prostych takich jak rozmowa telefoniczna, napisania e-maila, ale również jak zrobić prezentację w języku obcym. Posiadamy w ofercie krótkie, specjalistyczne seminaria dotyczące np: negocjacji, oficjalnych spotkań zawodowych, kursy dla hoteli i kateringu, języka technicznego, kursy językowe dla prawników.

Konsultacje gramatyczne dla każdego studenta gratis!

Kursy Językowe dla Młodzieży

Tematyka i słownictwo dopasowane do potrzeb i zainteresowań wiekowych naszych słuchaczy. Poruszane zagadnienia odnoszą się do rzeczywistych sytuacji i wyzwań wziętych z życia. A oprócz tego dopasowanie do wymogów szkoły , pomoc w przygotowaniu do testów gimnazjalnych, matury i innych egzaminów.

Kursy Językowe dla Dzieci

Dzieci posiadają naturalny talent do nauki języków, a dowodem na to jest fakt jak świetnie mówią po polsku. My wykorzystujemy tę ich wrodzona umiejętność. Proponując zajęcia w formie zabawy tylko w języku obcym, skutecznie uczymy dzieci mówić, a jeśli drodzy rodzice pytacie mnie jak to jest możliwe, odpowiadam pytaniem na pytanie: A jak to jest możliwe, że na wakacjach za granicą wasze pociechy dogadują się, bawią a w efekcie komunikują z dziećmi z innych krajów? Czary?

Tak, my też czarujemy. Wspomagamy się przy tym ciekawym podręcznikiem dla dzieci, króciutkim filmem animowanym, rysunkiem, odgrywaniem scenki i piosenką. Uczymy naszych milusińskich już od czwartego roku życia.

Najważniejszą oraz najtrudniejszą umiejętnością w znajomości języka jest komunikacja i dlatego największą wagę przywiązujemy do umiejętności mówienia w języku obcym i radzeniu sobie we wszystkich sytuacjach życiowych.

Kursy dla firm

Prowadzimy zajęcia zarówno we Wrocławiu jak i poza Wrocławiem. Zajmujemy się szkoleniem firm tych ogromnych jak i mniejszych. Szkolimy pracowników wielkich korporacji jak i banków oraz właścicieli małych firm. Firmy wybierają nas ponieważ jesteśmy bardzo elastyczni czasowo (oferujemy możliwość zmiany czasu zajęć), zapewniamy kadrę świetnie przygotowaną dydaktycznie i dbamy o naszego klienta. Rekomendacje dostępna na życzenie.

Poziomy nauczania

Kursy w naszym centrum prowadzone są w oparciu o "Europejskie Portfolio Językowe". Co to jest EPJ to ocena znajomości języka obcego dokonana na podstawie wytycznych opracowanych przez Międzynarodowy Komitet Lingwistów w Brukseli. Dzięki niemu nauka języka opiera się na standardach przyjętych i uznanych w 25 Państwach Unii Europejskiej.

Dlaczego powstało EPJ? EPJ powstało, aby ujednolicić różne kryteria oceny znajomości języków obcych, obowiązując w różnych krajach Europy. EPJ daje możliwość ocenienia poziomów biegłości językowej każdego studenta w Europie wg tych samych, wszędzie jednakowych, kryteriów.

Nasza szkoła języków uczy wszystkich pięciu umiejętności, które zgodnie z zaleceniami EPJ składają się na znajomość języka obcego. Nasze kursy językowe pozwalają na swobodne:
  • pisanie
  • mówienie
  • porozumiewanie się
  • czytanie i rozumienie
  • słuchanie i rozumienie
Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie