Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
IN PLUS Kursy Językowe

ul. Armii Krajowej 11, 81-849 Sopot
tel. kom. 502 549 634
www:   http://www.in-plus.com.pl
e-mail:   kursy@in-plus.com.pl
karpaty@in-plus.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8360 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieKURSY DLA FIRM

- język ogólny
- język biznesowy
- w siedzibie firmy lub w naszej szkole

KURSY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJUM

- angielski, niemiecki, hiszpański, francuski
- grupy od 6 osób

WYPRAWY TREKKINGOWE

- trekking górski - Karpaty Wschodnie
 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH IN PLUS

- język polski
- język angielski

- język niemiecki
- język hiszpański
- język francuski
- język włoski
- język portugalski
- język grecki
- język szwedzki
- język norweski
- język duński

- język rosyjski
- język ukraiński

- język serbski
- język chorwacki

- język słoweński
- język czeski

- język łaciński (łacina)
- język arabski

- język turecki
- język japoński

- język chiński
- język gruziński

- inne języki - zadzwoń, napisz do nas!

Zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminów!

IN PLUS jest autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS

O NAS

IN PLUS istnieje od 1997 roku (zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej nr 9488A wydane przez Urząd Miasta Sopotu). Od tego czasu zajmujemy się nauczaniem wielu języków obcych - zawsze kameralnie, przyjemnie i niedrogo, i zawsze staramy się zaspokoić Państwa potrzeby. Większość lektorów współpracuje z nami od początku po dzień dzisiejszy. Są to filolodzy, wykładowcy wyższych uczelni lub native speakers. Oferują Państwu swą wiedzę i doświadczenie a głównym ich celem jest nauczyć mówić!

Każdy słuchacz ma prawo do 1 lekcji próbnej. Jest ona bezpłatna dla osób, które nie podejmą dalszej nauki. Natomiast dla słuchaczy, którzy zdecydują się kontynuować naukę jest ona automatycznie pierwszą lekcją ich kursu. Lekcje próbne bezpłatne nie dotyczą zajęć indywidualnych.

Od 2000 roku organizujemy również wyprawy trekkingowe, przede wszystkim w ukraińskie Karpaty Wschodnie. Trekkingi przygotowane są profesjonalnie a prowadzone przez licencjonowanych pilotów i przewodników. Dzikie tereny są naszą pasją i zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas. Przygoda czeka!

Uprawnienia pilota wycieczek – legitymacja nr 1102 wydana przez Wojewodę Pomorskiego.

NAUKA W IN PLUS

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i sprawdzonych lektorów, potrafiących jednocześnie konsekwentnie mobilizować słuchaczy do nauki i egzekwować nowo nabyte umiejętności posługiwania się językiem obcym oraz zapewnić miłą atmosferę w grupie. Lektorami są absolwenci filologii obcych, nauczyciele akademiccy oraz native speakers.

Nauka prowadzona jest w systemie semestralnym dla grup od 6 do 9 osób. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut przez 15 tygodni (razem 60 45-minutowych lekcji w semestrze). Istnieje też możliwość nauki w mniejszych grupach lub indywidualnie. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach, oddzielnie dla dorosłych i dzieci.

Na poziom początkujący przyjmujemy słuchaczy w terminach naborów czyli przed rozpoczęciem semestru. Natomiast na poziomy bardziej zaawansowane można dojść do grupy w każdym momencie. Zawsze też możemy rozpocząć zajęcia dla grupki, która sama się zorganizuje, gdy np. kilkoro znajomych chce mieć zajęcia razem. I w każdej chwili można rozpocząć naukę indywidualnie lub indywidualnie "dogonić" grupę.

U nas nie ma takiej możliwości, by grupa nie powstała - każdy, kto chce się uczyć znajdzie ofertę dla siebie! Szereg wariantów przewiduje naukę nawet w grupie 2-osobowej bez dodatkowych opłat ale w nieco mniejszym wymiarze godzin! Uczymy w małych grupkach oraz prowadzimy zajęcia indywidualne. Terminy zajęć też dostosujemy do potrzeb słuchaczy!

W trakcie nauki przeprowadzane są testy sprawdzające postępy w nauce a na koniec każdego semestru słuchacz otrzymuje świadectwo uczestnictwa w kursie.

Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 11 (bliżej Sopot Wyścigi). Do siedziby IN PLUS jest dogodny dojazd kolejką lub autobusami nr 117, 122, 181, S oraz trolejbusem 21, 31. Dojście z przystanku SKM Sopot Wyścigi trwa 6 minut, od przystanku autobusowego/trolejbusowego – 3 minuty, od budynków Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie – ok. 12 – 15 min. pieszo.

Terminy zajęć nie są przez nas narzucane z góry. Każdy z Państwa przy zapisach podaje swoje możliwości czasowe i plan zajęć układamy tak, by dostosować się do możliwości osób w grupie. Dlatego przy zapisach proszę szczegółowo podać dni i godziny ewentualnych zajęć językowych – dotyczy to głównie studentów i uczniów, gdyż możliwe są także zajęcia w nietypowych godzinach w tzw. okienkach.
W małych grupkach w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość odwołania – przesunięcia zajęć na inny termin bez dodatkowych opłat. Można tego dokonać informując biuro o chęci odwołania zajęć do godz. 20:00 poprzedniego dnia.

EGZAMINY TOEIC, TFI i WiDaF

IN PLUS jest autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS. ETS (Educational Testing Service) jest największą organizacją na świecie, zajmującą się tworzeniem i przeprowadzaniem egzaminów sprawdzających umiejętności językowe oraz badaniami w dziedzinie edukacji. W dziedzinie tworzenia, przeprowadzania i sprawdzania międzynarodowych egzaminów językowych, ETS jest bezsprzecznym liderem. O jakości oferowanych produktów świadczy międzynarodowa renoma egzaminów takich jak TOEFL, GMAT, GRE czy SAT. Egzaminy oferowane przez ETS ułatwiają karierę akademicką (TOEFL wymagany jest przez najbardziej prestiżowe uczelnie na całym świecie) oraz karierę zawodową (ponad 10500 dużych firm na świecie honoruje TOEIC, TFI i WiDaF).

TOEIC (Test of English for International Communication) jest jednym z najbardziej uznanych egzaminów na świecie! Egzamin ten sprawdza znajomość języka angielskiego w biznesie, na poziomie od średniozaawansowanego do zaawansowanego. Przeznaczony jest dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym.

Egzamin TOEIC, TFI i WiDaF uznawany jest przez największe korporacje i instytucje, wybierają go menedżerowie zarządzający zasobami ludzkimi oraz specjaliści ds. rekrutacji, uczelnie państwowe i prywatne jak również klienci indywidualni.

W Polsce od 1 stycznia 2006 wymagany jest dla pracowników służby cywilnej ubiegających się o mianowanie (zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z 27 grudnia 2005, zał. nr 2 punkt 18; Dz.U. nr 266 poz. 2230). Jest on też honorowany przy ubieganiu się o uprawnienia pilotów i przewodników wycieczek z językiem angielskim, francuskim czy niemieckim.

Korzyści z egzaminu TOEIC:
  • zapewnia obiektywną ocenę znajomości języka angielskiego, wymaganej w środowisku pracy
  • jest cennym dokumentem referencyjnym, ułatwiającym dostęp do międzynarodowego rynku pracy
  • oferuje standard wyników, który jest uznawany na całym świecie
  • jest wysoce rzetelny; wyniki są zawsze dokładne i spójne
  • zapewnia ciągłą skalę odniesienia, co pozwala na monitorowanie postępów
  • dostarcza opisy wyników kandydata w zadaniach związanych z wykonywaną pracą
  • motywuje studentów do poprawy znajomości języka angielskiego

Kurs dla grup 2-3 osobowych trwa 16 godzin (16x60min) i kosztuje 500 zł od osoby.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie