Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Homeschool Kuczyńscy spółka jawna

ul. Żelazna 9/12A, 15-298 Białystok
tel. (85) 742-80-77
www:   http://www.homeschool.pl
e-mail:   biuro@homeschool.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3685 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO
ORAZ HISZPAŃSKIEGO

- angielskie przedszkole (4-6 lat)
- pierwszoklasiści (7 lat)
- dzieci (8-12 lat)
- gimnazjaliści (13-15 lat)
- kursy egzaminacyjne Cambridge
- kursy maturalne
- zajęcia indywidualne one2one
- ferie z angielskim
- kursy grupowe
- Coffee English - one2one
- English Surround
- szkolenia dla firm

O Nas
Szkoła Językowa Homeschool działa nieprzerwanie od 2002 roku i została założona przez absolwenta Neofilologii Angielskiej UW.

W chwili obecnej szkoła naucza języka angielskiego i hiszpańskiego. Prowadzi kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na poziomach zaawansowania zgodnych z Ramowym Opisem Kompetencji Językowej opracowanym przez Radę Europy (Council of Europe) – Common European Framework of Reference (CEFR)

Obok wysokiej jakości nauczania szkoła oferuje bardzo dobre warunki nauki we własnej siedzibie w centrum Białegostoku, z salami wyposażonymi w pomoce audio-wizualne oraz bibliotekę i wideotekę. Szkoła Językowa Homeschool zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli języka angielskiego i hiszpańskiego, którzy poddawani są regularnym szkoleniom metodycznym.

Nadzór Metodyczny sprawuje metodyk wraz z zespołem metodycznym składającym się z asystentów oraz senior teachers, którzy odpowiadają za proces nauczania w Homeschool, organizowanie szkoleń dla nauczycieli, zapewniają wsparcie metodyczne oraz hospitują zajęcia.

Po 3 latach wytężonej pracy nad wysoką jakością nauczania, w 2005 roku Szkoła Językowa Homeschool została poddana badaniu jakości i jako pierwsza, a zarazem jedyna szkoła w województwie podlaskim, otrzymała prestiżowy Certyfikat Jakości PASE nadawany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE. Po kolejnych 3 latach, w roku 2008 została przeprowadzona reinspekcja i Znak Jakości został przyznany ponownie, na okres kolejnych trzech lat.

Metody nauczania uzależnione są od poziomu zaawansowania studentów, ich wieku oraz potrzeb. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich grup w szkole jest tzw. metoda komunikacyjna (podejście komunikacyjne), która zawiera wiele cech metod konwencjonalnych i niekonwencjonalnych. Jej głównym celem jest rozwijanie umiejętności skutecznego porozumiewania się w języku obcym.

Naszym zdaniem nie ma idealnej metody, która działałaby efektywnie na wszystkich studentów. Poza tym taka jednokierunkowość stanowi ogromne ograniczenie: utrudnia pracę naszym nauczycielom i naukę studentom. Każda grupa składa się osób o odmiennych potrzebach i stylach przyswajania wiedzy, osób potrzebujących indywidualnego traktowania.

Nie obiecujemy nauki bez wysiłku, kilka razy szybciej. Języka nie da się nauczyć bez zaangażowania zarówno ze strony studenta, jak i lektora. Natomiast obiecać możemy z całą pewnością bezstresowe przyswajanie wiedzy oraz atmosferę sprzyjającą nauce. Na zajęciach symulujemy sytuacje z życia codziennego. Zwracamy szczególną uwagę na interakcje pomiędzy studentami oraz studentami a nauczycielem. Uczymy języka komunikatywnego, naturalnego, znajdującego zastosowanie w prawdziwych sytuacjach. Naszym lekcjom przyświeca główny cel - nauka mówienia.

Obok nauki mówienia rozwijamy u studentów trzy pozostałe sprawności językowe, tj. słuchanie, czytanie i pisanie. Nie ignorujemy przy tym gramatyki, słownictwa i wymowy. Dzieciom i początkującym dorosłym proponujemy naukę poprzez ruch. Bardziej zaawansowanym studentom zapewniamy naukę pod kątem ich potrzeb i możliwości. 
Istotnym zadaniem nauczycieli Homeschool jest motywowanie studentów do nauki oraz budowanie ich własnej autonomii.

Zależy nam bowiem, aby każdy student Homeschool znał swoje potrzeby, umiejętności, słabe i mocne strony oraz efektywnie wykorzystywał tą wiedzę stając się tym samym współodpowiedzialnym za rezultaty nauki.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie