Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Nauczania Języków Obcych PRIMA

ul. Sienkiewicza 55a, 15-002 Białystok
tel. (85) 675-35-40
www:   http://www.prima.edu.pl
e-mail:   prima@prima.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2822 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy ogólnojęzykowe
- kursy konwersacyjne
- kursy konwersacyjne
- kursy NOWA MATURA
- kursy przygotowawcze
- kursy specjalistyczne
- kursy indywidualne (nauczyciel + uczeń)O Nas
Jesteśmy jedną z najstarszych szkół językowych w Białymstoku - działamy bez przerwy od 26 marca 1990 r. Znajdujemy się w samym centrum - dojechać do nas można bez problemu z każdego punktu miasta. Samochody można zostawiać na parkingu przy samym budynku szkoły.

Staramy się zapewnić naszym kursantom maksimum bezpieczeństwa - nasza szkoła znajduje się pod opieką firmy ochroniarskiej a teren Ośrodka jest stale monitorowany. Większość naszych uczniów trafiła do nas z polecenia kolegów, rodziny, znajomych.

Nasza kadra nauczycielska jest starannie dobierana przez fachowców z pionu metodycznego. Kładziemy nacisk nie tylko na kwalifikacje językowe i dydaktyczne, lecz także na umiejętność tworzenia na kursach przyjaznej, sprzyjającej nauce atmosfery.

Nasi nauczyciele mają obowiązek informować rodziców i Dyrekcję Ośrodka o wszystkich niepokojących sygnałach, takich jak: słaba frekwencja na zajęciach, niechęć do nauki, zaniedbywanie obowiązków, itp. Gwarantujemy stały nadzór metodyczny nad procesami nauczania/ uczenia się - hospitacje zajęć, sporządzanie dokumentacji przebiegu nauki (dzienniki, karty ocen). Dodatkowo, kursanci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji metodycznych oraz zajęć wyrównawczych.

Jesteśmy akredytowanym centrum egzaminacyjnym ETS, przygotowujemy też do zdawania wielu egzaminów językowych. Głównymi kryteriami tworzenia grup są wiek kandydatów oraz ich poziom umiejętności językowych. Proponowana ilość godzin kursu odpowiada zawsze możliwościom uczestników. Rozwijamy wszystkie aspekty językowe - nie uczymy tylko mówienia lub gramatyki, ale kładziemy duży nacisk na rozwijanie umiejętności słuchania, czytania i pisania.

Posiadamy dogodny system płatności - nieoprocentowane raty oraz system atrakcyjnych zniżek. Spośród osób uczestniczących w kursach w ONJO PRIMA przez co najmniej 3 lata bez przerwy losujemy co roku stypendium na wyjazd do Wielkiej Brytanii.

Co za darmo?
  • rozmowy kwalifikacyjne
  • konsultacje metodyczne i zajęcia wyrównawcze
  • bezpłatne zajęcia przygotowujące do zdawania egzaminu gimnazjalnego
  • dostęp do biblioteczki
  • dostęp do Internetu
  • woda, kawa, herbata a także coś słodkiego dla wyjątkowo głodnych
  • malowanki dla najmłodszych
  • dodatkowe pomoce lekcyjne, testy, etc.
ONJO Prima stosuje najnowsze osiągnięcia metodyki nauczania języka angielskiego. Metody, których używamy pozwalają na dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych kursantów, rozwijanie indywidualnych stylów uczenia się oraz przygotowanie do samodzielnego kształcenia umiejętności językowych. Podstawą naszego nauczania jest podejście podejście komunikacyjne, którego celem jest przygotowanie do skutecznego porozumiewania się w języku obcym w różnych sytuacjach życiowych.

Wzbogacamy to podejście elementami innych metod, zarówno tradycyjnych jak i niekonwencjonalnych (np. metoda audiolingwalna, teoria wielorakich inteligencji, metoda kognitywna). Zgodnie z najnowszymi trendami w edukacji językowej staramy się tworzyć kursy w taki sposób, by dostosować metody i techniki pracy do różnych osobowości, wieku i potrzeb osób uczących się w naszej szkole. Staramy się także wspomagać naszych kursantów w przygotowaniu do funkcjonowania w międzynarodowym środowisku włączając w nasze programy elementy wiedzy kulturowej. Naszą misją jest przekonanie kursantów, że nauka języka obcego jest przyjemnością i może stać się pasją na całe życie.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie