Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Easy English

ul. Czarnoleska 17, 26-616 Radom
tel. kom. 608-07-40-64
www:   http://www.ee.radom.pl
e-mail:   ee@ee.radom.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2147 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy dla dzieci
- kursy dla młodzieży
- kyrsy dla dorosłych
- kursy egzaminacyjne


Szkoła easy english działa już od siedmiu lat i prowadzi naukę języka angielskiego dla wszystkich grup wiekowych na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge, nowej matury (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) lub kursy specjalistyczne, np. dla zakładów pracy (w grupach lub indywidualnie, stacjonarne lub w zakładzie pracy).

O doborze do grupy decyduje test, (tzw. "placement test"), który piszą wszyscy nowi uczniowie. Nauka odbywa się w małych, maksymalnie ośmioosobowych grupach. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w zależności od wieku ucznia po 45, 60 lub 90 minut, co daje w ciągu roku 60, 80 lub 120 godzin nauki. Program nauczania , jak i podręcznik dostosowywane są do indywidualnych potrzeb uczniów.

Nauka wzbogacana jest zajęciami na komputerze przy wykorzystaniu odpowiednio dobranego materiału z profesjonalnych programów do nauki. Programy te wyposażone są w system rozpoznawania mowy, co pozwala uczniowi na bieżąco korygować błędy w wymowie oraz poprawiać intonację i akcent. W trakcie roku szkolnego uczniowie piszą testy rozdziałowe, a w czerwcu egzamin końcowy po zdaniu, którego otrzymują świadectwo ukończenia kursu. W młodszych grupach stosujemy formę raportów dla rodziców informujących o postępach bądź problemach dziecka.

Posiadamy bibliotekę, z której uczniowie mogą wypożyczać książki, tzw., "readers" na różnym poziomie zaawansowania, czasopisma, filmy video, lub materiały do ćwiczeń językowych. Aby pomoc uczniom w przezwyciężaniu lęku przed komunikacją w obcym języku oraz by rozwijać znajomość i poprawność językową w naszej pracy wykorzystywane są takie metody, które pozwalają na kształcenie wszystkich sprawności językowych, a wiec czytania, pisania, słuchania, mówienia oraz gramatyki. Stosujemy rożne pomoce dydaktyczne: wizualne, realia, filmy, czasopisma, oraz w grupach młodszych gry i zabawy dydaktyczne, pacynki, itd.

WYJAZDY JĘZYKOWE

Wszystkich, którzy nie chcą się nudzić w czasie wakacji, lubią poznawać nowe sytuacje i nowych ludzi mówiąc przy tym po angielsku, zapraszamy na kursy wakacyjne w Anglii.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie