Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studio Językowe TUTOR

ul. Dąbrowskiego 3, 32-600 Oświęcim
tel. (33) 844-37-33
www:   http://sjtutor.pl
e-mail:   biuro@sjtutor.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5652 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język włoski
- język francuski
- język rosyjski
- język hiszpański
- język portugalski
- język grecki
- język białoruski
- język chorwacki
 

AKADEMIA NAUKI

- MAŁY ODKRYWCA - Program Nauki Czytania i Rozwoju Intelektu dla dzieci przedszkolnych. Zapraszamy Dzieci i rodziców na unikatowy Program Nauki Czytania dla Przedszkolaków. Poprzez gry i zabawy z wyrazami Dziecko uczy się czytać proste książeczki. Każda książeczka opisuje jakąś ciekawostkę przyrodniczą lub geograficzną.
- MĄDRE DZIECKO - Program Nauki Czytania i Rozwoju Intelektu dla dzieci szkolnych "MĄDRE DZIECKO" Jest to zupełnie unikatowy Program, gdzie Dziecko pracuje i rozwija się na wielu płaszczyznach.
- HAPPY ENGLISH - Program rozwoju zdolności językowych dla dzieci przedszkolnych
- SZYBKIE CZYTANIE - Kurs szybkiego czytania i technik zintegrowanego uczenia się dla młodzieży i dorosłych to niekonwencjonalny program edukacyjny zwiększający potencjał umysłowy i intelektualny człowieka.


Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego ze słuchaczy. Nie narzucamy terminów zajęć, decydują głównie o tym nasi uczniowie. Cały proces nauki jest zaplanowany, dopasowany do indywidualnych potrzeb słuchaczy i bieżąco kontrolowany przez opiekuna metodycznego.
Zapewniamy komfortową naukę od indywidualnych lekcji po małe grupy od 4 do 8 osób. Mała liczebność grup leży u podstaw naszej filozofii nauczania, która opiera się na założeniu, że im mniejsza grupa, tym lepsze efekty nauki. Zaufanie zobowiązuje. Zdecydowana większość naszych słuchaczy kontynuuje naukę przez kilka lat, a nowi klienci trafiają do nas głównie z rekomendacji dotychczasowych uczestników.
Wyznaczymy Ci CEL i wspólnie z Tobą konsekwentnie będziemy go realizować. Podejmując naukę u nas zostaniesz w profesjonalny sposób przygotowany do egzaminu TELC lub LCCI który będziesz zdawał na miejscu w naszym Centrum Egzaminacyjnym oraz do innych egzaminów językowych.

LEKTORZY
Podstawą sukcesu naszego Studio są nauczyciele. Od samego początku naszej działalności nieustannie przyciągamy do siebie nietuzinkowych, profesjonalnych i wykwalifikowanych lektorów, którzy z przyjemnością, oddaniem i pasją zajmują się nauczaniem języków obcych. Nasi lektorzy w większości absolwenci filologi nie tylko legitymują się znakomitą znajomością języka, odpowiednim przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem, ale również lubią i potrafią uczyć. Potwierdzeniem ich umiejętności zawodowych są doskonałe wyniki, jakie osiągją nasi słuchacze podczas różnego rodzaju egzaminów językowych.

Z naszej strony zapewniamy lektorom szkolenia metodyczne oraz kontakt z opiekunem metodycznym, co umożliwia stałe podnoszenie kwalifikacji oraz zapewnia kontakt z najnowszymi trendami i nowościami w dziedzinie nauczania języków obcych.

METODY NAUCZANIA

  • Tradycyjna metoda komunikatywna, sprawdzona i powszechnie stosowana w najlepszych szkołach na całym świecie, jest stosowana przez nas od samego początku.
  • Metoda SITA. W 2004 roku podpisaliśmy umowę z Centrum Nauki SITA mieszczącym się we Wrocławiu, i tym samym staliśmy się licencjonowanym ośrodkiem Centrum Nauki SITA w Oświęcimiu. Prócz Krakowa jesteśmy jedynym tego typu ośrodkiem w Małopolsce. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie.

OBOZY JĘZYKOWE Obozy SJ TUTOR organizowane są od kilku lat. Od pierwszego turnusu, który odbył się w roku 2003 w Szczyrku, idea wakacji SJ TUTOR zawarta jest w słowach: "przygoda, zabawa, nauka, relaks". Uważamy, iż "dobre" wakacje, to takie, w czasie których można doskonale wypocząć, a jednocześnie bardzo aktywnie uczestniczyć w różnorodnych działaniach fizycznych, intelektualnych, ucząc się i rozwijając przydatne umiejętności. Dlatego kluczowym elementem wakacji z SJ TUTOR jest program obozu, wypełniający każdy dzień "po brzegi".

Wiele uwagi poświęcamy oczywiście bezpieczeństwu uczestników wakacyjnych wyjazdów. Na turnusach dla najmłodszych zatrudniamy odpowiednią kadrę opiekuńczą, wspierającą "maluchy" w codziennych trudnościach.

BIURO TŁUMACZEŃ

Jako biuro tłumaczeń, dostarczamy profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne, zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym. Oferujemy rozwiązania w zakresie komunikacji klientom, którzy porozumiewają się w różnych językach.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie