Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
English Link - Szkolenia Językowe dla Firm i Osób Prywatnych

ul. Reja 23a/30, 05-200 Wołomin
tel. (22) 787-18-87
www:   http://www.englishlink.pl
e-mail:   biuro@englishlink.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1928 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- język ogólny
- język specjalistyczny (business english)
- zajęcia indywidualne
- zajęcia grupowe (do 10 osób)Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do międzynarodowych korporacji jak i do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które dążą do zwiększenia efektywności swoich pracowników poprzez podnoszenie ich kompetencji językowych.

Jednym z priorytetowych założeń jest dla nas opracowanie zindywidualizowanego programu, który będzie dostosowany do potrzeb klienta. W rezultacie pierwszym krokiem jest przeprowadzenie kompleksowego postępowania kwalifikacyjnego. Składa się ono z testu pisemnego oraz rozmowy z metodykiem, pozwalające ocenić kompetencje językowe Słuchaczy.

Kolejnym niezwykle istotnym etapem na który kładziemy duży nacisk, jest efektywna realizacja założonego programu. Stały nadzór nad prowadzonymi zajęciami pozwala ocenić dokonane

Dążymy do tego, aby nasi Słuchacze mieli świadomość tego, że nauka przyjmuje konkretny charakter i zmierza sukcesywnie do wybranego celu. Stąd przygotowujemy miesięczne i semestralne raporty przedstawiane Państwu, w których można znaleźć m.in. ilość odbytych zajęć, rodzaj kursów przeprowadzonych w Państwa firmie, zrealizowany materiał, wyniki testów oraz informacje o postępach poszczególnych Słuchaczy. postępy, wykryć ewentualne braki, wysunąć wnioski na przyszłość etc.

ENGLISH LINK wykorzystuje metodę komunikacyjną (THE COMMUNICATIVE APPROACH), której głównym założeniem jest zdobycie praktycznych umiejętności w posługiwaniu się językiem.

Naszym celem jest, aby metoda nauczania miała zindywidualizowany charakter. Dlatego tez szeroko wykorzystywane na zajęciach są elementy NLP (NEURO LINGUISITC PROGRAMMING ). Metoda ta oparta na najnowszych badaniach dotyczących pracy mózgu, pozwala na opracowanie strategii uczenia dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Warty podkreślenia jest fakt, że w doborze metod nauczania, jesteśmy otwarci na najnowsze osiągnięcia z tej dziedziny, ale zawsze kluczowym elementem branym pod uwagę w konkretnym przypadku jest metoda, bądź kombinacja metod, które będą najbardziej efektywne z punktu widzenia Słuchacza. Obecnie praktykujemy system "learner - centered", gdzie słuchacze sa centralną częścią zajęć, a nie nauczyciel. Nauczanie "learner- centered" daje możliwość pełniejszego uczestnictwa w zajęciach, a przez to zwiększa czas posługiwania się językiem.

Ostatnim elementem, który wymaga podkreślenia jest wykorzystywanie w zajęciach ćwiczeń typu "open - ended". Ćwiczenia te (nie mające jednej poprawnej odpowiedzi) dają Słuchaczom możliwość pełnego wykorzystania swoich możliwości językowych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie