Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nauczania Języków Obcych Art Project

ul. Sobieskiego 6a, 05-120 Legionowo
tel.:(22) 774-45-82
www:   http://www.art-project.pl
e-mail:   info@art-project.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3350 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański
 • kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych
 • kursy maturalne
 • kursy metodą Callana
 • kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge
 • Art-Project już siódmy rok organizuje kursy przygotowawcze z języka angielskiego. Od 1997 roku z sukcesami na koncie przygotowuje do egzaminów Cambridge oraz maturalnych. Także w tym roku (2006) organizuje grupy FCE, CAE, maturalną (Matura 2006) oraz grupę uczącą się Metodą Callana. Jako pierwsza w Legionowie szkoła zaczęła prowadzić naukę tą metodą - znaną od lat na całym świecie, a obecnie coraz powszechniejszą także w Polsce.

  Nie zapomniano również o tych z Państwa, którzy wolą tradycyjny sposób nauki. Proponujemy wówczas zajęcia prowadzone metodą komunikatywną, w której nacisk położony jest na mówienie. Z doświadczenia wiadomo, iż słuchacze nie zawsze mają czas by szukać w książkach materiałów pomagających doskonalić posiadaną wiedzę. Z myślą o nich, na stronie internetowej Art-Project przygotowano zestawy ćwiczeń, które każdy słuchacz będzie mógł sukcesywnie pobierać na swój prywatny komputer. Odpowiednio przygotowane materiały doskonale utrwalą wiedzę nabytą podczas lekcji.


  Zespół osób uczących w szkole stanowią doświadczeni absolwenci kierunków filologicznych, którzy od lat mają kontakt z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach publicznych i prywatnych. Coraz większe grono osób uczących się w szkole i przekazujących dobą opinie dalej jest najlepszą wizytówką dla Nas samych.


  Kwalifkacja do grupy
  Decyzję o zakwalifikowaniu nowej osoby do danej grupy językowej odbywa się na podstawie testu wstępnego, który wypełniany jest na naszej stronie on-line, lub w siedzibie szkoły. Test jest bezpłatny i nie zobowiązuje do niczego. Jeśli test wypadnie na pograniczu progów kwalifikacyjnych, dodatkowo przeprowadzana jest rozmowa z lektorem prowadzącym grupę i na tej podstawie podejmuje się decyzję o przypisaniu słuchacza na wyższy lub niższy poziom.

  Uczniowe kontynuujący naukę w naszej szkole piszą na koniec semestru test zaliczeniowy. Uzyskanie oceny pozytywnej uprawnia do zapisania się na kolejny semestr bez konieczności zdawania testu kwalifikacyjnego. W przypadku oceny negatywnej na koniec poprzedniego semestru konieczna jest rozmowa z lektorem oraz opcjonalnie test kwalifikacyjny. Na życzenie słuchacza dopuszczamy możliwość zmiany grupy, a nawet kursu. Wszystkie przypadki rozpatrywane są w trybie indywidualnym po konsultacji z lektorem.

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie