Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
TRANSLEX - biuro tłumaczeń i edukacji językowej

ul. Szpitalna 8, 44-190 Knurów
tel./fax (032) 236-62-61
www:   http://www.translex.edu.pl
e-mail:   biuro@translex.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4692 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- język włoski


Prowadzone przez nas kursy językowe nie ograniczają się jedynie do kształcenia ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponujemy organizację kursów Business English, kursów branżowych (prowadzimy szkolenia dla kadry inżynieryjno-technicznej przemysłu chemicznego, budownictwa ogólnego i budowy dróg i mostów oraz inne), kursów przygotowujących do egzaminów językowych FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English) i matury. Planujemy w najbliższym czasie organizację kursów dla dzieci.
Szkoła nasza współorganizuje również wyjazdy słuchaczy na kursy wakacyjne do Wielkiej Brytanii - w roku 2001 kurs taki odbył się w Londynie. Kursy standardowe odbywają się w cyklach semestralnych, pełny cykl kształcenia obejmuje 6 semestrów, z których każdy kończy się uzyskaniem zaświadczenia o ukończeniu kursu na odpowiadającym poziomie. Zasadniczy wymiar godzin nauki to 3 godziny tygodniowo, w dwóch sesjach po 1,5 godziny, ale w przypadku wyrażenia zainteresowania przez słuchaczy istnieje możliwość intensyfikacji szkolenia, co oznacza skrócenie cyklu kształcenia, lub rozszerzenie go o inne elementy (np. słownictwo branżowe, elementy kultury narodowej itp.). W trakcie kursów kontrolujemy postępy słuchaczy poprzez system testów i sprawdzianów, z których każdy musi być zaliczony - taka procedura gwarantuje odpowiedni, równy poziom grupy i pozwala na zakończenie szkolenia z wynikiem pozytywnym.


LEKTORZY
Zespół lektorów prowadzący kursy i szkolenia to grupa ludzi młodych, dynamicznie rozwijających się, stale podnoszących swoje kwalifikacje, z zapałem wdrażających w życie posiadane umiejętności. Każdy z nich posiada wyższe wykształcenie językowe oraz przygotowanie pedagogiczne. Celem rozszerzenia wiedzy metodycznej i poznania autorskich metod kształcenia nasi nauczyciele uczestniczą w kursach metodycznych (najbliższe szkolenie - nauczanie małych dzieci). W trakcie prowadzenia specjalistycznych kursów tematycznych lektorzy są w stałym kontakcie z konsultantami - inżynierami, lekarzami, prawnikami - odpowiednich specjalności, znającymi specyfikę słownictwa branży z jakiej szkolenie jest organizowane.

TŁUMACZENIA

Przyjmujemy i realizujemy zlecenia w formie klasycznej (druki), poczty elektronicznej oraz faksu. Dokumentację opracowujemy wraz z rysunkami, ilustracjami, tabelami (skanowanie). Wykonujemy również tłumaczenia zawartości dokumentów i prezentacji multimedialnych w formatach większości popularnych na rynku programów biurowych (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy grafiki prezentacyjnej, bazy danych), niektórych edytorów rysunku technicznego oraz programów graficznych a także zawartości witryn internetowych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie