Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe EXPERT

ul. Rynek 36B, 48-300 Nysa
tel./fax. (77) 435-55-50
www:   http://www.expert.edu.pl
e-mail:   expert@expert.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5895 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język niemiecki
- zajęcia indywidualne
- zajęcia w grupach
- kursy dla dzieci
- kursy dla młodzieży
- kursy dla dorosłych
- kursy dla firm i instytucji
- kursy językowe za granicą
- egzaminy międzynarodowe

O Nas
Centrum Językowe EXPERT istnieje od stycznia 2000. Przez ponad sześć lat zdobyliśmy doświadczenie pozwalające zaoferować Państwu usługi edukacji językowej na najwyższym poziomie.

CJ Expert to nowoczesna i stale się rozwijająca szkoła języków obcych. W chwili obecnej prowadzimy kursy dla osób prywatnych (dzieci od 3 roku życia, młodzieży i dorosłych) oraz kursy dla firm i instytucji publicznych.

Od samego powstania przywiązujemy ogromną wagę do jakości prowadzonych zajęć i wysokich kwalifikacji zatrudnianych nauczycieli. Owocuje to wzrostem ilości proponowanych kursów i liczby słuchaczy.

W naszych szkołach mają Państwo łatwy i wygodny dostęp do biur i sal wykładowych. Zajęcia prowadzone są w szkole w Nysie, Brzegu i Otmuchowie.

Szkoła posiada własną biblioteczkę językową wyposażoną w setki angielskich i niemieckich pozycji książkowych, kaset audio i video oraz innych materiałów do nauki języków. Ponadto posiadamy pracownię komputerową z dostępem do Internetu.

Dostęp do biblioteczki i zasobów internetowych jest bezpłatny dla lektorów i słuchaczy naszej szkoły. Wszystko stworzyliśmy dla Państwa po to, aby umiejętność posługiwania się językami obcymi stała się w niedalekiej przyszłości umiejętnością powszechną.

Bardzo ważną rolę w procesie uczenia się języka ma metoda nauczania. Dobrze dobrana metoda może ułatwić i przyspieszyć przyswojenie nowego języka.

Szkoła Języków ExperT stosuje metodę komunikatywną, która kładzie duży nacisk na umiejętność swobodnego porozumiewania się na wszystkich stopniach zaawansowania. Na zajęciach w naszej szkole słuchacze już od pierwszej lekcji posługują się językiem obcym.

Nie zapominamy jednak o gramatyce. Równocześnie poznawane są struktury językowe oraz poszerzana jest znajomość słownictwa.

Osoby wierzące w rewelacyjne metody nauki języków mogą być nieco zawiedzione. Tylko połączony wysiłek nauczyciela, słuchacza oraz szkoły przyniesie pożądane efekty.

Nauczanie języków w naszej szkole oparte jest na precyzyjnie opracowanym systemie poziomów. Zanim słuchacz trafi do konkretnej grupy pisze test i/lub przechodzi rozmowę kwalifikacyjną z lektorem.

CJO Expert zatrudnia wyłącznie nauczycieli o wysokim poziomie wykształcenia i przygotowania zawodowego. Nauczyciele polscy to angliści i germaniści posiadający dogłębną wiedzę językową i wieloletnie doświadczenie.

Native Speakers (nauczyciele z Anglii, Irlandii, USA lub Kanady) są zatrudniani przez CJ Expert w celu umożliwienia kontaktu słuchaczy z "prawdziwym, żywym" językiem.

Posiadają oni doświadczenie w nauczaniu obcokrajowców i wiedzę teoretyczną potwierdzoną międzynarodowymi egzaminami typu CELTA i TEFL.

Wszyscy lektorzy podlegają stałej kontroli i nadzorowi dyrektora ds. metodycznych, który wspiera ich swoją wiedzą i doświadczeniem.

Życzymy sukcesów w nauce i poznawaniu świata!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie