Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Języków Obcych LEKTOR

ul. Rostworowskiego 30, 01-496 Warszawa
tel. (22) 861-53-58
www:   http://www.lektor-school.com.pl
e-mail:   lektor@lektor-school.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2588 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język angielski
- język włoski
- język francuski
- język hiszpański
- język niemiecki
- język rosyjski

O Nas
Nasi lektorzy to zgrany zespół około 50 polskich i zagranicznych nauczycieli języków obcych. Większość z nich współpracuje z nami od paru lat. Są wśród nich magistrowie, licencjaci, doktorantki (!) oraz osoby posiadające inne formalne przygotowanie do uczenia danego języka obcego, ale łączy ich jedno: lubią i potrafią uczyć, pod tablicą nie znaleźli się przypadkiem.

80% naszych słuchaczy na kursach popołudniowych i w firmach trafiło do nas z polecenia. Odsetek rezygnacji z naszych kursów jest bardzo niski. Większość klientów pozostaje z nami do czasu zrealizowania wyznaczonych sobie celów językowych, np.: uzyskania certyfikatów międzynarodowych, zdania matury, osiągnięcia zadowalającej skuteczności i sprawności w porozumiewaniu się językiem obcym.

Zaufało nam już ponad 10 000 tysięcy osób i wiele firm i instytucji. W każdym roku szkolnym z naszych usług korzysta ponad tysiąc słuchaczy. Regularnie od kilku lat zajmujemy bardzo wysokie miejsca w rankingu szkół językowych magazynu Newsweek Polska.

Jesteśmy szkołą testową UCLES (University of Cambridge Local Examinations Syndicate). Nasi słuchacze mają możliwość uczestniczenia w sesjach próbnych brytyjskich egzaminów międzynarodowych FCE, CAE i CPE.

Zapewniamy wysoką jakość naszych usług edukacyjnych: staranie dobieramy programy nauczania oraz współpracujących z nami lektorów, prowadzimy stały nadzór metodyczny i organizacyjny poprzez hospitacje, ankiety i raporty lektorów o grupach, na bieżąco monitorujemy postępy słuchaczy.

Zawsze staramy się analizować i uwzględniać indywidualne potrzeby naszych słuchaczy i na tej podstawie proponować tok nauczania. W razie potrzeby pomagamy w pokonywaniu trudności związanych z nauką języka nie tylko na naszych kursach, ale również i poza naszym ośrodkiem. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą.

Posługujemy się "Europejskim systemem opisu kształcenia językowego: uczenie się, nauczanie, ocenianie" © 2001 Council of Europe. Na każdym etapie nauki system ten pozwala naszym słuchaczom obiektywnie weryfikować osiągnięty już poziom kompetencji językowych.

Niezwykle korzystny system ratalny: 9 comiesięcznych, równych rat w roku szkolnym. Rabat rodzinny 10% – dla każdego członka rodziny, jeśli na kursy uczęszcza więcej niż jedna osoba. 7% - zniżka za opłacenie całego kursu z góry. Rozliczenie godzinowe: w przypadku rezygnacji rozliczamy się co do godziny. Umowę można rozwiązać w każdym dowolnym momencie ze skutkiem natychmiastowym.

Uczymy sprawdzoną metodą komunikatywną, nastawioną na nauczenie skutecznego porozumiewania się w języku obcym. Oznacza to, że kładziemy nacisk na jednoczesny rozwój wszystkich sprawności językowych: mówienia, pisania, czytania i słuchania ze zrozumieniem.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie